Uus vaktsiinikahjude analüüs paljastab: USA-s 300 000 liigsurma, 147 mld dollarit kahju

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. aprill 2023 kell 10:38Pilt: Pixabay / Peggy_Marco

Elame oma elu ühel kõige paljastavamal aastal, eriti selles osas, mis puudutab koroonapettust „kuulsusrikast“ ning „elupäästvat“ Covid-19 „vaktsiini“. Kui elupäästev see tegelikult on olnud?

 

Uued uuringud osutavad järjepidevalt vaktsiini ebatõhususele – eriti selles osas, kuidas seda algselt rahvale pähe määriti, paljastades tõhususe kohta levitatud valesid ning surmajuhtumeid.

Portugalis asuva uurimisfirma Phinance Technologies juures tegutseva Humanity Projectsi analüüsiga seotud teadlaste sõnul:

  • 26,6 miljonit ameeriklast said vaktsiinikahjustusi;
  • 1,36 miljonit inimest said püsivaid tervisekahjustusi;
  • 300 000 ameeriklast suri vaktsineerimise tagajärjel;
  • ainuüksi 2022. aastal oli kahjude majanduslik kulu 147 miljardit dollarit.

The Vaccine Damage Projecti taga olevad teadlased selgitasid, et nad püüdsid “hinnata inimkulusid”, sealhulgas “vaktsiinide põhjustatud või kiirendatud surmajuhtumeid”, samuti “vaktsiinikahjustuste iga aspekti mõju üldisele majandusele”.

Twitteris avaldatud ülevaates jagas endine Wall Streeti analüütik ja Phinance Technologiesi üks asutajatest Edward Dowd hiljutisi leide:

Allikas: Twitter

Pfizer ja Moderna teenisid 2022. aastal C-19 vaktsiinide müügitulu USA-s 11,5 miljardit dollarit:

Iga 1 dollari eest läks see USA majandusele maksma 13 dollarit. Need numbrid on konservatiivsed!

Kasutades USA tööstatistika büroo ja muude ametlike valitsusametite andmeid, jagas Humanity Projects COVID-19 vaktsiinide mõju nelja inimkulude kategooriasse.

  • Mõjuta/asümptomaatiline – 81% elanikkonnast kuulus gruppi „mõjuta või asümptomaatiline“ – isikud, kellel ei esinenud COVID-19 vaktsineerimise järel järel kõrvaltoimeid.
  • Vigastused (kerged kuni mõõdukad) – 18%-l tekkisid pärast vaktsineerimist kerged kuni mõõdukad kõrvaltoimed, mis võivad olla iseloomult ajutised, pikaajalised või isegi püsivad halvema toimega mõjud.
  • Puue (rasked vigastused) – alates 2021. aastast on puuete arv kasvanud 24,6%, mõjutades hinnanguliselt 1,36 miljonit inimest.
  • Surm – teadlaste hinnangul on 0,05–0,1% 25–64-aastastest elanikest.

Kasutades haiguste tõrje ja ennetamise keskuse V-safe andmebaasist saadud vaktsineeritud isikutega seotud kõrvaltoimete ülemäärast määra (23,90%) võrreldes platseebo algtasemega (5,98%) Pfizeri kliinilises uuringus, järeldasid teadlased, et vaktsiini tõttu tervisekahjusid saanud inimeste hulk on umbes 18% elanikkonnast.

 

Allikas: valuetainment.com

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt