Viie Silma riikide salaaruanded: vähemalt 1,8 mln liigsurma pärast COVID-vaktsiinide kasutuselevõttu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. detsember 2022 kell 17:20Foto: Pixabay / vjohns

Ameerika Ühendriikide, Kanada, Austraalia Ühenduse, Uus-Meremaa, Suurbritannia ja suurema osa Euroopa valitsuste avaldatud aruanded kinnitavad, et pärast COVID-19 geeniravimite massilist kasutuselevõttu on registreeritud 1,8 miljonit liigsurma. Ühendkuningriigi valitsuse avaldatud täiendavad tõendid kinnitavad, et nende ülemääraste surmade kõige tõenäolisem põhjus on COVID-19 süstid, kuna suremus on ravimikatses mitteosalenud elanikkonna seas madalaim igas vanuserühmas.

 

Alljärgnev on Expose Newsi aruanne, mis on esitatud 15% maailma riikide andmetele tuginedes. Expose toetub ülevaate tegemisel Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) nime all tuntud organisatsiooni veebilehele.

OECD on valitsustevaheline organisatsioon, millel on 38 liikmesriiki ja see on asutatud 1961. aastal majandusarengu ja maailmakaubanduse stimuleerimiseks. OECD-l on 38 liikmesriigi kohta hulgaliselt andmeid liigsurmade kohta. Need andmed leiate siit.

Arvud on esitanud nii OECD-le kui ka EuroMOMO-le iga riigi valitsusorganisatsioonid ning riigisisesed meditsiiniametid. Ühendkuningriigi andmed on esitanud sealne riiklik statistikaamet. Austraalia andmed on esitanud Austraalia statistikabüroo. Seega ei ole tegemist sõltumatu hinnanguga, kuna saadud ametlikud andmed pärinevad valitsuse volitatud isikutelt.

Expose toetub artiklis OECD mitmesugustele andmekogumitele, et kontrollida, kas surmad on vähenenud ja kas “elupäästev” vaktsiin on “ohutu ja tõhus”.

Siiski on veel üks organisatsioon, kes pakub kogutud andmeid 28 riigi kohta üle Euroopa, sealhulgas Ühendkuningriik, tuntud kui EuroMOMO, mis on Euroopa suremust uuriv projekt.

Liigsurmade analüüs

Järgmised andmed näitavad, mida Expose leidis liigsurmade osas, mis hõlmas Austraaliat, Kanadat, Uus-Meremaad, Ühendkuningriike ja Ameerika Ühendriike ning veel 27 riiki üle Euroopa.

Liigsurmade koguarvud on igas riigis 2021. ja 2022. aastal seni võrreldes 2015.–2019. aasta viie aasta keskmisega ning see näitab, et USAs on mõlemal aastal registeeritud kõige rohkem liigseid surmajuhtumeid: 2021. aastal peaa

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt