VIDEO! Endine kikkpoksija sai sotsiaalmeedias bänni traditsiooniliste mehelike väärtuste jagamise pärast?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. september 2022 kell 12:16Foto: ekraanikuva

Endine kikkpoksija Andrew Tate, kes on saanud külge “seksistliku iidoli”  sildi väidab, et sai sotsiaalmeedia platvormidelt Meta (Facebook ja Instagram) ja Youtube bänni pärast seda, kui suur hulk inimesi nõustus internetis tema seisukohtadega traditsioonilistest mehelikest väärtustest. Tate on väljendanud selgelt oma arvamust ka koroona osas, öeldes, et COVID-i reaktsioon oli “massiline ülereageerimine”.

 

Endine kikkpoksija, kes aktiivselt jagab oma arvamust ka internetis, väidab, et suured tehnoloogiafirmad panid talle sotsiaalmeedias bänni, kuna suur osa elanikkonnast oli nõus tema väga traditsiooniliste maskuliinsete väärtustega, mida ta jagas Fox Nationi saates “Tucker Carlson Today“.

“Nad keelasid mu avaldused ära lihtsalt sellepärast, et suur osa elanikkonnast nõustus väga traditsiooniliste maskuliinsete väärtustega,” ütles ta saatejuht Tucker Carlsonile. “Ma elan väga traditsioonilist mehist elu: mul on kiired autod ja suur maja, palju raha ja ilus tüdruksõber ning nad arvasid, et see on ohtlik.”

Fox Nationi saate “Tucker Carlson Today” eelvaates arutleb maailma üks enim tsenseeritud mehi tsensuuri ja COVID-reeglite üle ning selgitab, kuidas noori mehi üritatakse kammitseda.

“Ma võitlesin teatud määral just nende probleemide eest, öeldes välja: “See on võib-olla ebaõiglane, aga nii see mäng käib: sa pead saama tähtsaks tegelaseks või kannatad igavesti oma nähtamatuse pärast.”

Tate lisas, et ennast täiesti ise ülestöötanud mehena ei ole ta üritanud mängureegleid muuta, vaid tahab näidata teistele meestele, kuidas võita.

Tate avaldab arvamust, et paljud mehed on sügavas masenduses, kuna tunnevad end nähtamatuna ning naiste ootused, et nad oleks “tugevad ja targad, hea huumoriga ja huvitavad ning tasemel elupaiga ja kiire autoga ning muidugi pikad ja hea kehaehitusega”, on meeste jaoks liiga kõrged.

Ta nendib, et mehed on tohutu sotsiaalse surve all ja sotsiaalmeedia ettevõtted ei aita probleemi teadvustamisele üldse kaasa sellega, et bännivad edukate meeste arvamusi, mis on mures noorte meeste mahasurumise pärast.

Vaata ka:

 

Allikas: foxnews.com

Tõlkis Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt