Hitleril oli kontakt UFO-dega?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. jaanuar 2013 kell 9:15Foto: mr_t_77 from WV USA, CC BY-SA 2.0

Adolf Hitler on üks nendest inimestest, kelle kohta liigub lugematul hulgal legende, alates inimnahksest mööblist tema punkris, lõpetades sellega, et tegelikult ta põgenes ja elas pärast sõda edasi Lõuna-Ameerikas. Kuid üks põnevamaid teemasid on Hitleri ja tema jüngrite huvi maavälise elu ja tehnoloogia vastu.

 

Mitmekülgse mehena ei tegelenud Hitler ainult maailma vallutamise ja mitte-aarialaste genotsiidi korraldamisega, vaid huvitus ka astroloogiast ja erinevatest anomaaliatest. Väidetavalt olid natsid esimesed, kes ehitasid lendava taldriku, mis oli täiesti töökorras – hõljus õhus ja eiras seni kehtinud füüsikareegleid. Kui kõnealune masin tõesti ehitati, siis kust pärinesid selleks teadmised?

1930. aastatel käis Hitler Himaalajas, Tiibeti lähistel elavatelt munkadelt vastuseid otsimas, lootes leida tõendeid iidse Atlantise kultuuri kohta. Nimelt olevat selle müütilise mandri huku üleelanud atlantlased rännanud Tiibetisse.

Hitler arvas, et Atlantise elanikeks oli superinimeste rass – sinisilmsete ja heledajuukseliste inimeste esivanemad, algsed aarialased. Mõningate pärimuste kohaselt olid Atlantise hõimud maavälist päritolu ja nende tehnika oli palju kaugemale arenenud kui meie oma praegu. Hitler pidas nende saladuste teada saamist äärmiselt oluliseks ning 1938. aastal saatiski ta rühma teadlasi Tiibetisse ekspeditsioonile. Väidetavalt just sellelt uurimisretkelt pärinevadki teadmised lendavate taldrikute ehitamiseks.

Sellel teemal on sõna võtnud ka mõned projekti kallal töötanud teadlased. Näiteks on insener Joseph Andreas Epp väitnud, et natside salajastes baasides ei ehitatud mitte ainult üht, vaid koguni 15 lendava taldriku prototüüpi. Internetis leidub natside futuristliku lennumasina kohta hulgaliselt dokumente, jooniseid ja fotosid. Väidetavalt oli füüreril plaanis selle lendava taldrikuga II maailmasõja ajal isegi inglasi ja ameeriklasi rünnata.

Hitleri kokkupuudetest UFO-dega ringleb veel teinegi lugu. Teatud teooriate kohaselt ei teinudki Hitler enesetappu, vaid põgenes Berliinist ja teda olla seejuures aidanud mitmed maavälised olendid, kellega ta oli juba aastaid kontaktis olnud. Mida uskuda ja mida mitte, see on muidugi omaette küsimus, kuid nende võimaluste üle mõtteid mõlgutada on ometigi huvitav.

Loe lisaks näiteks siit, siit ja siit.

Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt