UFO ammutas Päikesest energiat?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. veebruar 2013 kell 18:09



 

11. märtsil 2012 jäi NASA Päikese dünaamika jälgimise programmi (Solar Dynamics Observatory Program) teleskoobile hiiglaslik ümmargune objekt, mis Päikese pinnalt nagu kaabliga endasse energiat imes.

 

Nendest kaadritest sai kohe internetis suur hitt, mis endiselt intriige punub ja kõneainet pakub. Kui tegemist on tõepoolest mingit liiki füüsilise objektiga, on see mitu korda suurem kui planeet Maa.

See ümmargune tume kera püsis Päikese kõrval üle 80 tunni, tekitades peale lahkumist Päikese atmosfääris tohutu, viis tundi kestnud tuletormi. Objekti on võimalik näha NASA ametlikus piltide ja videofailide süsteemis Helioviewer, kust näeb selgelt, et kõnealune objekt liikus Päikese lähedale 8. märtsil ja lahkus sealt 11. märtsil 2012.

 

SDO teleskoobi kontrolörid ei osanud anomaaliat seletada ega seisukohta võtta, sest kunagi enne pole teleskoop midagi sarnast jäädvustanud. NASA lasi SDO teleskoobi käiku 11. veebruaril 2010, esimesed pildid Päikesest saabusid aprillis 2010.

 

 

 

NASA teadlased aga väidavad, et sellist nähtust nimetavad astronoomid “Päikese protuberantsiks” ja seda on täheldatud tihti ka varem, ent seda ei osata veel seletada.

Joseph Gurman, kes töötab teadlasena NASA Goddardi Kosmoselendude Keskuses, väidab, et hõõglampi ja niiti meenutav nähtus on Päikese protuberants, mille plasma on jahedam ja tihedam kui Päikese pinnal olev plasma. Päikese protuberants tõuseb Päikesest tuhandete kilomeetrite kaugusele kosmosesse, moodustades tihti silmusekujulise nähtuse.

 

Tänapäeval on teadusest saanud justkui religioon – tasub meeles pidada, et teadlased olid ka need, kes sajandeid tagasi väitsid, et maakera ei ole ümmargune ning Galileo Galilei on hull. Samuti on teadlased need, kes kirjutasid 11. septembri terrorirünnakute järgse ametliku raporti, mis väitis, et kolm pilvelõhkujat Manhattanil kukkusid kokku tulekahju tõttu ning lennukid Pentagonis ja Shanksville’is tuhastusid nõnda, et alles ei jäänud ühtegi tükki.

 

Vaata videot siit.

 

 

Allikad: Digital Journal, Daily Telegraph

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt