Infowarsi töötaja kujumuutjate küüsis?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. veebruar 2013 kell 16:13Paul Watson Shapeshift  538168_10151352528069678_304835625_n

Alternatiivuudiste portaali Infowars.com töötaja Paul Joseph Watsoni hiljutises videoreportaažis on näha midagi eriti kahtlast. 12. veebruaril Youtube’i pandud videos, kus Paul Watson räägib paavsti tagasiastumisest, on hetki, kus saatejuhi silmad ebainimlikul viisil kuju muudavad. Internetis läksid kohe liikvele jutud, et Paul Watson on kujumuutjast reptiiltulnukas.

 

Teooriad reptiiltulnuka rassist, kes on üle võtnud planeet Maa võimuorganid, panganduse, meelelahutuse ja kõik suurkorporatsioonid, on olnud liikvel juba aastakümneid.

Väidetavalt suudab see liik tulnukaid liikuda väljaspool inimese silmale nähtavat valgust ja vajadusel võtta ka inimese kuju. Kuna nad vajavad elamiseks inimeste hingeenergiat, siis haakuvad nad tihti lihtsalt inimeste külge nagu parasiidid. Mõned uurijad räägivad, et need olendid on meie kõigi küljes kogu aeg – olenevalt sellest, kui tugev ja arenenud on meie hing, on meil neid kas rohkem või vähem.

 

Reptikas võib end külge pookida ka nii, et inimene ise seda ei tea. Ta lihtsalt tuleb ja manipuleerib sinuga ning õnnetul hetkel jääd video peale ka. Näiteks kui parimad sõbrad omavahel tülitsevad nagu kaks napakat, võib tegelikult üks või mõlemad neist olla ajutiselt reptiiltulnuka kontrolli all, valades “õli tulle”, et riid võimalikult suur tuleks, sest nad toituvad meie emotsioonidest.

 

Reptiiltulnuka laadsetest olenditest on vändatud ka kultussari “V” (1983) ja uusversioon aastal 2009. Midagi sarnast kujutab ka John Carpenter oma 1988. aastal linastunud filmis “They Live”.

Inglismaal elav Paul Joseph Watson on Infowarsi kõige staažikam töötaja peale peatoimetaja Alex Jonesi, olles olnud Infowarsi palgal juba kümme aastat. Kuna kõnealuse Youtube’i video mõlemad pakutavad kvaliteedid 240p ja 360p näitavad deformeerunud silma samas kohas, on tõenäoline, et “viga” peab olema juba algmaterjalis.

 

watson

 

Vaata videot!

 

Imelikku silmamuutust on võimalik märgata pikkusel 1.21–1.22 ja 4.58. Millega on tegu, jäägu igaühe enda otsustada.

Loe ka: Planet Infowars

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt