Kõikjal maailmas kuuldakse kummalisi helisid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. veebruar 2013 kell 13:52 

Möödunud aastal tuli hulgaliselt teateid kummaliste metalsete helide kohta üle kogu maailma. Suurte metalltorude liikumist või trompetikoori meenutavate helide kohta tuli teateid Ukrainast, Kanadast, Austraaliast, USA-st, Hollandist, Soomest ja veel paljudest Euroopa riikidest.

 

Peale selle anti USA-s teada tohututest metalsetest kõmakatest ja paukudest. Mitmed tunnistajad kirjeldasid, et arvasid kuulvat rööbastelt maha sõitnud kaubarongi.

Paljud inimesed on rääkinud, et helide asukohta on raske määratleda. Kohati tundub, nagu tuleksid need taevast ja siis jälle, nagu tuleksid need maa alt. Seletamatuid helisid on kajastanud ka paljud uudistesaated kõikjal maailmas, kuid keegi pole suutnud anda neile ühest seletust.

Põhjuseks on pakutud USA salajasi maa-aluseid kaevandusi, sõjaväe salajaste tehnoloogiate katsetusi, elektromagnetilisi laineid, maaväliste rasside trikke või isegi Jumala kurjustavat kätt. Youtube’i on üles laetud sadu videoid, kus on võimalik neid hääli kuulda.

 

Ka käesoleval aastal on need kahtlased “trompetid”, paugud ja mürtsud jätkunud. Samuti on jaanuari jooksul USA-s teatatud metalsete häältega kaasnevatest sähvatustest – seejuures ei olevat tegu äikesega, sest kõik teated asjakohastest juhtumitest on tulnud pilvitu, päikeselise ilmaga.

Evansville’i ülikooli füüsikaõppejõud, professor Jeffrey Braun sõnas, et keegi ei tea, millega on tegu. “Geoloogid ütlevad, et maast see ei tule. Õhujõud teatavad, et õhus see ka pole. Astronoomid ütlevad, et kosmosest need helid samuti ei tule – valikuvariandid hakkavad lõppema,” sõnas ta.

 

Utah’s elav 35-aastane James Brown rääkis intervjuus Earthfiles.com’ile, et 8. jaanuaril kestsid need võimsad paugud ja sähvatused mitu tundi järjest. “Arvasin, et on maavärin. Esimene mürin kestis umbes 5 sekundit, viimane lausa 20 sekundit. Pauke tuli ka taevast. Tundus, nagu toimuks mu maja kohal sõda,” kirjeldas mees.

Nädalapäevad hiljem nägi Brown oma kodukohas kaks korda ka taevas lendavaid helendavaid täppe, mis moodustasid kolmnurga. Järgmisel päeval tiirutasid sõjaväe helikopterid madalalt umbes samas kohas, lennates 15 korda edasi-tagasi üle lähedalasuvate majade. “Tundus, nagu oleks tegu sõjalise otsinguoperatsiooniga,” rääkis James Brown.

 

Kahtlaste paukude kohta on USA-s kogutud tuhandeid teateid, enamik neist on registreeritud ka Earthfiles.com nimelisel lehel, mida haldab uuriv ajakirjanik Linda Moulton Howe.

 

Kuula Linda Moulton Howe’i Earthfilesi reportaaži siit.

Loe lisaks: Earthfiles

 

Kuula veel hääli siit.

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt