Telegrami järjejutt: Inimkonna saatus ja tulnukad, II

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. jaanuar 2014 kell 15:00Linda Moulton Howe on aastakümneid tegutsenud uuriv ajakirjanik, kes on tuntud eelkõige paranormaalsuse uurijana. Ta on põhjalikult uurinud kariloomade moonutamise juhtumeid, viljaringe ja muid kontakte maavälise eluga. Ajakirja Nexus 2013. aasta oktoobri/novembri numbris ilmus tema artikkel, milles ta kirjeldab oma intervjuud naisega, kes väitis, et on olnud kontaktis tulnukatega. Avaldame artikli tõlke järjejutuna kahes osas, esimest osa saab lugeda siit.

 

Tulnukate transformatsioon

Peale seda, kui  lühike, priske afroameeriklanna Wanna Lawson muudeti valgustoru tehnoloogia abil üle kahe meetri pikkuseks peenikeseks heledanahaliseks tulnukaks, leidis ta end ühest ruumist koos rahvaga, kes oli riietatud nagu mingis stseenis Vana-Kreekas või Roomas. Mõtlemisvõime selles kehas erines täiesti inimese omast. Kui inimene arutleb õige ja vale ning hea ja halva üle ja pöörab tähelepanu näiteks teise inimese välimusele, siis tulnukakehas oli see ebaoluline. Nad on teistsuguse, kõrgema vaimse arenguga.

Jäi mulje, et humanoidikehad “pandi selga” ja “võeti ära” kindlal eesmärgil. Teised tulnukate poolt röövitud on kasutanud näiteks väljendeid “Ma tulen endast välja. Mu keha on nagu riietus, ma võin selle seljast võtta ja panna selga tagasi”.

***

L: Wanna, kui sa kirjeldad oma teadvust  selles pikas, mustajuukselises naisolevuses, siis milline see oli? Kes ta on? Kuidas tema ja teised pikad heledanahalised suhtuvad inimestesse Maal?

W: Nad aktsepteerivad oma praegusel arenguetapil meid, inimesi.

L: Kes nad on?

W: Inimese jälgijad, inimese loojad.

L: Kas sa suutsid tema kehas olles aru saada, mida nad tahavad saavutada?

W: Nad tahavad tõestada, et inimesesugust alamat olendit on võimalik arendada samasugusele tasemele nagu nemad.

L: Võtta loom ja anda talle ingli süda?

W: Enam-vähem. Tõestada, et seda saab teha. Kuid kord, kui oled millegi sellisega alustanud, hakkad sa oma loodud olendit armastama ja kaitsma.

 

Geneetilised manipulatsioonid, et luua Homo sapiens

L: Kas sa oskad rääkida selle naise ettekujutusest Jumala väest?

W: Üks. Kõik on  Üks. Me oleme Üks. See on nagu armastusega. Kui sul pole armastust, siis ei saa sa end armastada. Seda on raske kirjeldada.

L: Kui nad on Jumalaga üks ja Jumal on nendega üks, siis mida nad tahtsid selle eksperimendiga (inimestega) saavutada?

W: Tõestada, et seda, mis pole puhas ja hea, võib muuta puhtaks ja heaks.

L: Kuidas nad seda alustasid?

W: Kõigepealt oli primitiivne inimene… Pikad heledanahalised nägid, et primaadi intelligents oli nii madal ja tahtsid teda arendada intelligentseks, mõtlevaks, loovaks isikuks, võttes ühe alama olendi ja arendada ta produktiivseks olendiks. See oli neile väljakutse ja seda nad proovisid teha.

L: Kas  hing oli see suur väljakutse? Kas pikad heledanahalised aktiveerisid primaadi keha koos enda hingega?

W:  Ei. Oma geenidega. Võttes endalt geene ja pannes neid inimolendi lootesse. Selleks valiti välja rasedad naised ja siirdati oma rassi geene loodetesse. Mina kui lühike afroameerika naine olen vaid üks kehadest, mille too pikk hall on üle võtnud. See eksperiment on nagu võistlus, mis hakkab lõppema.

 

Pikkade heledanahaliste humanoidide eksperimenti proovitakse nurjata

W: On olemas ka teine grupp, kes püüab meie eksperimenti nurjata. Need on (pikad) hallid, kes on püüdnud eksperimenti inimestega läbi kukutada juba selle algusest peale, väites, et seda pole võimailk teha.

L: Kes on see teine grupp?

W: Kontrollijad. Nad on pikad nagu meiegi, kuid nad mõtlevad, et inimesed on põlastusväärsed, madalamad olendid kui kalad.

L: Milline on suhe teie ja kontrollijate vahel?

W: Kontrollijad on meiga võrdsed, kuid mis puudutab inimest, siis lähtuvad nad põhimõttest, et kõik meetodid on lubatud. Nad püüavad inimese arengut suruda nii madalale kui vähegi võimalik.

Kontrollijad möönavad, et pikad heledanahalised humanoidid on saavutanud küll mõningast edu, sest mõned inimesed on tõepoolest saavutanud kõrgema arenguastme, aga eksperimendi läbikukkumist näitab miljonite madalalt arenenud inimeste olemasolu.

L: Wanna, miks kontrollijad püüavad tõestada teile, et inimesed pole päästmist väärt?

W: Kontrollijad on endast üliheal arvamusel. Nad peavad ennast ka meist paremaks, rääkimata madalamatest eluvormidest nagu inimene. Seega, kui inimene on vaid “kala”, siis tohib temaga kõike teha.

 

Vastuseis pikkade heledate humanoidide ja kontrollivate tulnukate vahel

L: Wanna, aga kas pole nii, et kui keegi tunneb viha ja tahab hävitada, tähendab see tavaliselt, et hävitaja on millegi poolt ohustatud. Kuidas inimesed kontrollijaid ohustavad?

W: Minu arvates on see seotud kontrollijate egoga.  Kui meie (pikkade heledanahaliste humanoidide) eksperiment töötab, peavad nad tunnistama, et meil võis olla õigus, et madalamad eluvormid võivad areneda.

L: Kas see on nagu kihlvedu?

W: Jah. Viimane piir on see, et tegemist on lahinguga, milles on kõik võtted lubatud… Me ei võitle teineteisega. Me võitleme inimese pärast inimese enda kaudu. Kui meie väidame, et inimkond on päästmist väärt, siis kontrollijate arvates mitte, sest inimkond on rämps.

Kuid meie usaldame inimest. Peale selle on tegu filosoofilise küsimusega, et kui kaugele võib eluvormide DNA manipuleerimisega minna. Pikad heledanahalised humanoidid usuvad, et inimesed võivad vaimselt areneda. Pikad (hallid) kontrollijad suhtuvad inimkonda kui tähtsusetusse robotite hulka. Kontrollijad püüavad kujundada inimesest iga hinna eest endast madalamat rassi, meie endasarnaseid.

L: Millega eksperiment lõpeb?

W: Meie püüame tõestada, et inimkond on meiega võrdne ja väärt seda, et ta saaks osaks Ühest.

L: Millal eksperiment lõpeb?

W: Inimkond saab kas olema Ühe hulgas (Ühes) või mitte. Need, kes on meiega, saavad olema, need, kes pole, ei saa. See on lihtsalt ja selgelt öeldud.

Piibliga seoses tähendab see, et kõik, mida see raamat sisaldab, on paberile pandud inimese poolt. Kuid mõned sündmused on ajendanud kontrollijad ja mõned oleme inspireerinud meie.

Veel on olemas Targad Olendid, kes on väga vanad. Nemad viisid siin planeedil läbi esimesed eksperimendid; see puudutas geenide segamist ja arenevaid primaate.

L: Miks  teie, pikad heledanahalised, hakkasite osalema Tarkade Olendite geneetilistes eksperimentides?

W: Sest me olime siin missioonil…  Ja nüüd on käes kihlveo lõpp. Kihlveo kestuseks oli määratud kindel aeg. See on eksperimendile määratud aja lõpp.

 

Peainglid ja pikad humanoidid

L: Kes peainglid, keda inimkonna raamatutes on mainitud, näiteks Miikael?

W: Miikael on üks meist, pikkadest. Mäletad, mis ma sulle ütlesin? Me võime välja näha nagu ükskõik kes. Me võime ilmutada end nagu pikad või lühikesed heledanahalised või mustad, või millised tahes, me võime näidata end isegi kontrollijatena, kes on ka pikad (hallid).

L: Miks peaksid sa end ilmutama kui kontrollija, sinu vastane?

W: Inimesed ei tea, millised näevad välja nende poolt ja millised nende vastu olevad pikad. Mõlemad pooled võivad kasutada mis tahes keha ehk konteinereid.

L: Wanna, kui pikad algatasid eksperimendi ja te tahate, et inimesed saaksid päästetud, siis miks te neid petate? Kas see on aus?

W: Sind pole petetud. Sind juhib see, millesse sa usud.

L: Kuid sa ütled, et kontrollijad panevad oma olemuse kehakonteineritesse…

W: Et meie kaotaksime. See on nende jaoks mäng. Kontrollijad ei tunne halastust. Nad ei tunne ka armastust, nagu teie, ega vihkamist nagu teil. Nende jaoks on kõik mustvalge. Kas võit või kaotus. Nemad tahavad võita.

 

 

Allikas:  Nexuse oktoobri/novembrinumber, Linda Moulton Howe

Foto: ufosightingshotspot.blogspot.com

 

 

Tõlkis SRNRS, toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt