Muistsete tsivilisatsioonide uurija annunakidest ja religioonist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. november 2013 kell 18:3029. juulil andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu muistsete tsivilisatsioonide uurija Michael Tellinger, kes pärast 30 aastat kestnud põhjalikku uurimistööd inimkonna päritolust ja geneetilistest anomaaliatest kirjutas raamatu „Slave Species of God“. Kui muististe uurija Johan Heine viis ta 2007. aastal kurssi Lõuna-Aafrika kivivaremete müsteeriumiga, sai Tellinger innustust edasiseks uurimistööks, mille jahmatavad järeldused avaldas ta järgmises kahes raamatutus “Adam’s Calendar“ ning “Temples of the African Gods“.

 

Kes on annunakid?

Toetudes Zecharia Sitchini uurimistööle, milles ta proovis dešifreerida sumerite savitahvlitel kirjutatut, võib väita, et annunakid külastasid Maad ligikaudu 400 000 aastat tagasi. Nad leidsid meid, kuna neil oli vaja kulda, et selle pulbriga Nibiru planeedi atmosfääri säilitada. Nibiru on annunakide koduplaneet tähesüsteemis, mis läbib meie tähesüsteemi iga 3600 aasta tagant.

Annunakide tegevusalalt Aafrikast leitud kivivaremed olid ringikujulised, eriliste omadustega kividest ehitatud elektrijaamad, mis maakera tekitatud inimkõrvale kuuldamatutest helilainetest tootsid energiat kulla kaevandamiseks ja töötlemiseks. Olen saanud ka infot, et annunakid olid miljardite aastate vanused mitmedimensioonilised olendid, kes suutsid muuta oma keha füüsiliselt tajutavaks, jättes nii maha märgi oma siinviibimisest.

 

 

Mida nad Maal veel tegid?

Enki-nimeline annunaki mängis väga tähtsat rolli orjarassi loomisel ehk inimese ja inimteadvuse loomises. Ei loodud kohe piiblis nimetatud Aadamat ja Eevat, vaid katsetati ja ristati tuhandeid aastaid soovitud tulemuse saamiseks. See seletab ka asjaolu, miks inimesi on nii mitut erinevat rassi. Hübriidid, kes tekkisid pärast inimese ja annunaki paaritumisest, elavad tänaseni meie seas ning on võimalik, et nad proovivad hõivata meie riike ja valitsusi.

Annunakid olid teadlikud, et ei tohi mõjutada võõra maailma elu, sest nende tegemisi jälgis kõrgem teadvus. Nad kasutasid kullatolmu mitte ainult oma planeedi atmosfääri parandamiseks, vaid ka enda tegevuse varjamiseks. Samuti loodi kokku sadu tuhandeid ruutkilomeetreid põllumaid inimese toitmiseks, mille tasandikke on siiani Lõuna-Aafrikas näha.

 

 

Kas sa arvad, et tulnukad külastavad meid tänaseni?

Jah, ma ei kahtle selles. Kindlasti on mitmed ufoloogid kursis sellega, et erinevad tulnukate liigid on meid külastanud, teinud erinevaid kokkuleppeid meie valitsustega, eksperimenteerinud geneetikaga ja klooninud. Sitchini sõnul kaevandati tõepoolest tuhandeid aastaid kulda siin, jättes suhteliselt vähe alles. Arvan, et nad käivad siiani seda varastamas, sest nende maa-alused tunnelid on siiani alles. Annunaki nimega Nannar leiutas samuti kuningatele rahandussüsteemi inimestele kasutamiseks pärast suurt uputust, mida tänapäevases ühiskonnas siiani kasutatakse – nii et ajad ei ole kuigi palju muutunud.

 

Helistaja Randy Oklahomast:

Miks te ründate religioone ja räägite, et kõik ei olnud nii, nagu me arvame?

Ma ei ründa religioone, sest olen just uurinud huviga piiblit, koraani ja teisi iidseid tekste, et leida uut tõestusmaterjali. Kusjuures need räägivad ürgsest helist – jumala helist –, mis oli universumi looja, mitte mehest, kellel on pikad valged juuksed ja habe. Peame lõpetama kujutelma, et jumal on inimese sarnane, sest ta on universaalne kõige allikas. Pigem tehti seda inimeste orjastamisel ajupesuks ja allutamiseks, viimaks meid kõrvale tõelistest loomise teadmistest.

 

Kuula saadet siit. (Algab 00:38.45)

Michael Tellingeri veebilehekülg www.michaeltellinger.com

Fotod: transformationstationslc.com, gotravel24.com, posmedprodnet.webs.com, img.photobucket.com

 

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt