Raport tulnukatest: maaväliste rasside tegevus ja liigid, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. detsember 2019 kell 15:45Üha rohkem inimesi on hakanud avama silmi võimalusele, et Maal võib leida ka maavälist elu. Mahukas ülevaade maavälise elu uurija Michael Salla raportist keskendub sellele, milliseid vihjeid on meil maavälise päritoluga olendite kohta ja mida see õigupoolest inimkonnale pikemas perspektiivis tähendab. Käesolev järjelugu keskendub sellele raportile toetudes tulnukatega kohtumise ajaloole ja asjakohastele tõenditele, kirjeldades peamisi maaväliseid rasse ja nende kavatsusi. Selles osas on lähema vaatluse all hallid ja reptiilid.

 

Esimesena on vaatluse all grupp, kuhu kuuluvaid maaväliseid olendeid võib pidada negatiivseteks. Selles grupis on nn lühikesed hallid, pikad hallid, põlisreptiilid, drakoonilised reptiilid, siirianlased Sirius B-lt ning annunakid. Need on rassid, kes on seotud ülemaailmse maavälise sekkumisega, mis toimub salaja, sest need olendid on siin, et õõnestada inimkonna suveräänsust ja jõudu, kasutades meie nõrkusi, et saavutada täielik kontroll Maa üle.

 

Negatiivsed tulnukad kontrollivad eliiti

Nad manipuleerivad ja kasutavad ära inimesi maailma üle valitseva eliidi hulgast, et saada ülemvõimu maailmas, algatades ja õhutades konflikte ja ebastabiilsust, soodustades enesehävituslike kalduvuste levikut ning rakendades muid mooduseid, et inimkonda lõhestada ja vallutada. Nad kasutavad oma jõudu peamiselt vaimses/astraalses keskkonnas, häirides-rahustades ning veendes-hirmutades inimesi kõikvõimaliku ajupesu kaudu. Need meetodid on osutunud väga tõhusaks inimeste kontrollimisel ja ei ole pooltki nii hävituslikud füüsilisele keskkonnale kui toore jõuga oma eesmärkide täitmine.

Need grupid võivad teha koostööd ja neis allutakse karmile hierarhiale. Samas tekib neil omavahel ka konflikte, konkureerides ülemvõimu pärast Maal. Inimesed ei suuda veel aduda selle tegevuse täit ulatust, aga on teada, et paljud nendest inimeste peal jõudu kasutavatest tulnukatest on röövinud inimesi, et teha nendega katseid. Need katsed võivad sisaldada julma piinamist, kõrgeltarenenud ajuloputuse protseduure ja palju teisi inimõiguste vastaseid tegevusi.

Sõda, vaesus, vägivald, tarbimishullus, eraldatus, lõhestumine, hirm ja muud negatiivsed emotsioonid on levinud meetodid inimkonna kontrollimiseks ning osa nendest olenditest sõna otseses mõttes toitub inimkonna poolt saadetud emotsionaalsest energiast. Tähtis on teada, et neid olendeid ei tohi usaldada ja nad on inimkonna vabaduse vaenlased, aga me peame õppima oma vaenlastelt, et neile vastu seista.

Hallid

Hallid jagunevad lühikesteks hallideks ja pikkadeks hallideks. Lühikesed on pärit Zeta Reticulumilt ja Orionilt. Nende peamiseks tegevuseks on tsiviilisikute röövimine, geneetilised eksperimendid, ajupesu, inimeste jälgimine implantaatidega, inim-hallide hübriidide kloonimine ja loomine. Nende tegevusest tulenevateks globaalseteks probleemideks on trauma

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt