Raport tulnukatest: maaväliste rasside tegevus ja liigid, I osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. detsember 2019 kell 18:20Üha rohkem inimesi on hakanud avama silmi võimalusele, et Maal võib leida ka maavälist elu. Ülevaade maavälise elu uurija Michael Salla raportist keskendub sellele, milliseid vihjeid on meil maavälise päritoluga olendite kohta ja mida see õigupoolest inimkonnale pikemas perspektiivis tähendab. Sellel nädalalõpul avaldame 3-osalise järjeloo, mis keskendub sellele raportile toetudes tulnukatega kohtumise ajaloole ja asjakohastele tõenditele, kirjeldades peamisi maaväliseid rasse ja nende kavatsusi.

Artiklisari ilmus Telegramis esmalt novembris 2013.

 

Kuigi maavälise elu tõenäosust toetavaid asitõendeid leidub küllaga, pole olnud lihtne identifitseerida erinevaid rasse, kes on Maad külastanud juba pikemat aega. Teateid UFO-de olemasolust tuleb iga päev kõikjalt maailmas. Seda on tunnistanud kõrgetel kohtadel sõjaväe- ja luurejuhid, astronaudid, füüsikud, senaatorid, vilepuhujad, nii tulnukatega kontakte loonud kui ka nende poolt röövitud isikud. Kõik nad on esitanud tõsiseltvõetavaid asitõendeid inimeste ja maavälise elu vahelisest suhtlusest, millest osa toimub salaja meie valitsuste teadmisel.

Lisaks kinnitavad lekitatud saladokumendid ja poliitikute infovahetus, et maavälise elu teema on olnud aktuaalne ka võimulolijate hulgas. Maailma juhid ning peaaegu kõik USA presidendid on olnud sellest teadlikud juba rohkem kui pool sajandit, kuigi nad on seda teadmist hoidnud avalikkuse eest salajas, ja seda mitmel põhjusel.

 

Majestic-12 käsiraamat

Näiteks, allolev foto, mida peetakse Majestic-12 käsiraamatu leheküljeks, teatab, et mis tahes ebakindlas olukorras ei tohi avalikkus kunagi teada saada maaväliste olendite olemasolust. Kuigi see on jätkuvalt tänapäevane poliitika, on eluliselt oluline, et me oleksime sellistel teemadel informeeritud, sest need mõjutavad meie maailma suuremal määral, kui esialgu tundub.

Majestic-12 dokumendid on olnud tulise debati aluseks UFO-uurijate hulgas, aga lekitatud dokumendid on paljude ajaloolaste poolt legitiimseteks tunnistatud.

 

President Truman ja tuumafüüsik Friedman UFO-de reaalsusest

“Ma võin teile kinnitada, et lendavad taldrikud, eeldades, et nad eksisteerivad, ei ole ehitatud ühegi jõu poolt Maal.“

President Harry S. Truman 4. aprillil 1950 Valge Maja pressikonverentsil

**

“Pärast 37 aastat kestnud veenvate asitõendite uurimist ei ole mul kahtlust selles, et planeet Maad külastavad intelligentselt juhitud sõidukid, mille päritolu on ma

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt