Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – VII osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. märts 2013 kell 12:00 

Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Järgmise kahe kuu laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

Alaje, 7. osa

Tervitus kõigile, mina olen Alaje Plejaadide valguse dimensioonidest, et aidata Maad transformatsiooniprotsessis. Seega olen ma pidanud ennast komandeerima madalamatele Maa sagedustele ning jagama oma teadvuse kahte kehasse. Ma elan samal ajal siin ja kosmoselaevas kõrgemal sagedusel.

Kõrgematel valgusetasemetel olen ma valguse ajarändur. Seal on see normaalne, sest kõik on võimalik jumaliku (loome) energiaga. Meie ja teised galaktilise föderatsiooni liikmed oleme siin, et aidata teil arendada oma südant ja teadvust.

 

Kõrgemad tõed on lihtsad ja selged, mitte keerulised

Ma olen filminud mõningaid meie laevasid, ma näitan seda teile neid 8. osas. Iga päev saan ma sõnumeid inimestelt, kes kohtasid mind astraalsel tasandil. See teeb mind õnnelikuks, et nad kirjutavad mulle ja elavad rõõmsalt oma elu pärast minu videote vaatamist.

See on armastuse energia, mida planeet Maa vajab. Maa on energia transformatsiooni protsess ja armastus on võti sujuvaks muutuseks. Kõrgemad tõed on lihtsad ja selged, mitte keerulised.

Kui kuulad informatsiooni universumi ja maaväliste olendite kohta, siis alati uuri oma hinge ja kõrgema minaga, mis allikast need pärinevad ja mis energia neil on. Kui informatsioon kestab tunde ja väsitab sind, siis sa kaotad oma energiat. Selline informatsioon ei tule positiivsetelt valguse olenditelt, vaid tumedalt poolt, et sind häirida.

 

Kõige tähtsam on oma südame ja spirituaalsuse arendamine. Valguse olenditelt pärinev info annab sulle energiat ja laeb sind, sa tunned ennast ärkvel olevana ja võimsana.

Vaimsed inimesed, kellel on reaalsed kogemused valgusega, räägivad ja väljendavad ennast emotsionaalselt ja nende sõnades on tunda armastust. Nende aura on kirev. Ratsionaalsed inimesed, kellel on info ainult peas, räägivad nagu masinad ilma emotsioonideta ja ilma vaimse energiata.

 

Ratsionaalsed Maa inimesed mõtlevad nagu robotid ja eeldavad, et kõik kõrgemad asjad peavad olema keerulised. Nad on rohkem huvitatud negatiivsetest tulnukatest, katastroofidest, manipulatsioonidest, ennustustest, valest informatsioonist minevikus ja neid ei huvita spirituaalne hinge areng.

Ärge laske ennast nendest häirida. Kõrged valguse olendid räägivad lühidalt ja konkreetselt, rääkides teile, kuidas aktiveerida armastust südames.

 

Negatiivsed inimesed ei suuda taluda armastuse ja tõe energiat

Me anname teile kasulikku informatsiooni, mis aitab teil vaimselt areneda. Me räägime tõde, nii nagu see on, ilma kedagi hukka mõistmata. Negatiivsed inimesed ei saa aru jumaliku armastuse lihtsusest ja teevad maha valgusetöölisi, sest nad ei suuda taluda armastuse ja tõe energiat.

Minu armastus on väljaspool negatiivsete inimeste arusaamist. Nad ei saa sellest aru, sest nad ei kuula oma südant. Nad kuulavad negatiivseid astraalseid olendeid, kes manipuleerivad nendega.

 

Oma armastuse energiaga olen ma ennast mõned korrad kaitsenud kurjade reptiilide ja hallide tulnukate ning mustade salavalitsuse helikopterite eest. Nad ei suuda taluda armastuse sagedusi. Ärge laske ennast mõjutada ja segada negatiivsete inimeste poolt. Ärge raisake oma aega veebilehtedel, kus inimesed solvavad ja teevad maha üksteist ja siis ikka väidavad, et nad on spirituaalsed ja intelligentsed.

Negatiivsed energiad, mida need inimesed loovad, kahjustavad sinu energiavälja ja rakke sinu kehas ning siis oled sa madalal sagedusel, kus ei saa olla armastust ja valgust. Saada neile armastust ja andesta ning otsi kontakti inimestega, kellel on kõrgem teadvus.

 

Kui sa ühined loome armastusega, siis sa aktiveerid spirituaalsuse ja koged ise enda vaimseid kogemusi. Siis on sul tõelised teadmised. Ainult armastusega tunned sa ära armastuse. Viha ja ülbusega ei näe sa armastust, vaid hoopis ründad seda.

Hoia oma energiat kõrgel armastaval sagedusel. Eemalda kõik enda ümbert, millel on negatiivne vibratsioon ja mis kahjustab sind. Hoia eemale negatiivsetest inimestest, kes ei aktsepteeri armastust. Nad on väga paljude negatiivsete olendite poolt kontrollitud. Sa näed seda nende auras.

 

Ainult valgus saab püsida valguses

Viska ära kõik negatiivsed raamatud sõdadest, hallidest ja reptiilsetest tulnukatest ning röövimistest. Eemalda ka kõik negatiivsed postrid ja asenda need värviliste rõõmsate piltidega. Ära kanna tumedaid riideid ega vaata kurjasid filme ning ära kuula deemonlike sõnumitega kommertsmuusikat.

Hoia oma vaim ja keha vaba vihast ja suitsu mürgist. See kahjustab sinu aurat ning siis oled sa madalal sagedusel ja ei saa küündida kõrgemate dimensioonide valguseni. Madala sagedusega saad sa ainult madalates dimensioonides elada. Kui su jalg on katki, siis ei saa sa mäkke ronida. Sa pead kõigepealt ennast parandama ja ravima. Ainult valgus saab püsida valguses.

Inimesed, kes ei omanda armastust selles elus, saavad võimaluse järgmises elus teisel planeedil. See on evolutsiooni loomulik viis, hinge õppimise protsess. Igaüks otsustab ise enda elu üle, kui kiiresti või aeglaselt ta tahab õppida. Igaüks vastutab ise oma elu eest oma mõtlemise ja tegutsemisega.

 

Tuleviku jaoks on mitu valikut

Võti kõrgematesse dimensioonidesse on armastus, armastuse sagedus sinu südames. Armastus sinu, teiste ja looduse heaks. Armastus on viis, kuidas suhelda positiivsete maaväliste olenditega. Kui sa näed taevas laeva, siis proovi tunnetada, mis energia sellel on. Kui see kiirgab armastuse energiat, siis on see üks meist. Me näeme igat mõtet ja emotsiooni.

 

Kui Maal peaks tulema suur puhastus, siis galaktilise föderatsiooni liikmed evakueerivad teid erinevate laevadega, sest kõigil pole vajalikku sagedust, et minna valguselaeva, nii et meil on füüsilised laevad ka, millel on madalam sagedus. See on ainult võimalus. Meie tahaksime näha sujuvat üleminekut. Paljud inimesed, kes on manipuleeritud tumeda poole poolt, tahavad pigem kaootilist muutust, mitte rahulikku. Sellepärast need inimesed saavad vihaseks, kui kuulevad, et tuleviku jaoks on mitu valikut.

Kui piisavalt inimesi looks armastuse energiat, siis muutus oleks sujuv, aga kui inimesed loovad negatiivseid energiaid, siis planeet läbib sügava puhastuse ja ainult vaimsed inimesed oleksid selleks valmis. Seetõttu on vajalik kõrgem teadvus ja südames olev armastus, et valmis olla igaks situatsiooniks.

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

Toimetas Stefan JärvKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt