Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – XIV osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. aprill 2013 kell 14:08 

Telegrami esimene lugemissari hakkab läbi saama, Alaje lood ilmuvad veel täna, homme ja ülehomme. Alaje pärineb väidetavalt Plejaadi tähtedelt ja on tulnud Maale universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks.

 

Alaje

14. osa

Iga planeet on elusolend, mille biosfääris on elektromagnetiline võre. Elektromagnetväli on planeedi närvisüsteem. Kõik asjad siin planeedil on energeetiliselt ühendatud ja seetõttu on kõigil asjadel mõju üksteise suhtes. Maa inimeste kõik mõtted ja tunded liiguvad läbi selle ala ning mõjutavad kõigi inimeste mõtteid ja emotsioone.

 

Sedona kristall-linnad

Planeedil on kindlad punktid, kus see energia on võimsam kui mujal. Planeedil Maa on üks selline koht Sedonas Arizonas. Miljoneid aastaid tagasi oli see koht vee all, sest see oli siis põhjapoolus. See, mida me praegu Sedonas näeme, oli kunagi mere põhi. Nendel aegadel oli seal veealune kristall-linn. Pärast pooluste nihet vesi taandus ja paljastas ilusad kivistruktuurid. Tuhandeid aastaid hiljem käisid seal jällegi tulnukad, elades seal ja kasutades energiakanaleid.

Tänapäeval on Sedona all palju eeterlikke kristall-linnasid, aga nad eksisteerivad 5. ja 6. dimensiooni reaalsustes. Igas Sedonas olevas kivimis on kristall. Tänu kõrgele rauasisaldusele on kivid muutunud punaseks. Kristallides olev raud on võimendanud energiavorteksit. Vorteks on ühenduskoht, kus spirituaalse dimensiooni energia siseneb füüsilisse dimensiooni. Kuni tänapäevani kasutavad paljud tulnukad seda energiavorteksit, nagu näiteks tähevärav – interdimensionaalne portaal.

Mõningates kivistruktuurides on energia kontsentreerunud vorteksiks. Sedonas on palju dimensioonide väravaid. Mõned on fikseeritud kohad ja mõned ilmnevad ainult lühikeseks ajaks. Kui sa sisened Sedonasse, siis sa ühined 4. dimensiooni sagedustega. Sedona energiatel on võime kiirendada sinu vaimset arengut ja võimendada sinu mõtteid. Sel on tervendav võime sinu füüsilisele ja vaimsele kehale ning teadvusele.

Nagu ma olen öelnud oma teistes videotes: mõtted on energia, mis mõjutab kõike ümbritsevat. 2011. aasta märtsis ja aprillis külastasin ma koos 17 valgusetöölisega Sedona vorteksi energiaid. Me käisime läbi kõik energiapunktid ning kasutasime neid, et saata Maale armastust ja tõsta inimeste teadvust. Teisisõnu, eemaldasime kõik negatiivsed energiad, et muuta need positiivseks ja luua armastav planeet.

Peale selle annan ma kõikidele praktiseerijatele energiastiimuli, et saada lihtsamalt kontakti vorteksienergiatega. Sedona energiaid peaks kasutama ainult vaimsetes huvides ja armastava südamega. Ilma armastava südemeta võib energia sulle liiga teha, sest siis oled sa silmitsi iseenda negatiivsusega. Nii et enne, kui sa külastad vorteksite kohti, ära unusta puhastada oma meelt ja aurat.

 

Orbid – valguseolendid teistest dimensioonidest

Sel põhjusel alustan ma valgusetöö ringkäiku ühes kindlas kohas “Punase kivi” jõe ristumise kohal. Seal on värav Plejaadide ja Aktuuruslaste energiatele. Pärast armastuse meditatsiooni tegi üks rühma liige pilti, millele ilmusid orbid, mille me olime loonud. Orbid on teadvuseväljad. Nad on valguseolendid teistest dimensioonidest, kes on vaatlejad, õppijad ja aitajad.

Neid on tihti näha kohtades, kus on hea energia või dimensiooni värav. Siin sa näed, kuidas ma tõmban orbe ligi, kasutades armastuse energiat. Energiakohtades pead sa olema ettevaatlik sellega, mida sa mõtled ja tunned, sest asjad manifesteeruvad kiiremini kui mujal. Nii et kõik õpivad olema teadvel energiate kohta, mida luuakse.

Kui sa lähed energiakohta või kohtud õige valgusetöölisega, siis võimas valguse energia paljastab kõik, mis sinus on. Kõik energiad, mis on sinu sees, tulevad pealispinnale. Ning sa suudad asju puhastada palju kiiremini. Kui sinus on armastuse energia, siis sa tunned seda aina rohkem ja saad väga kergelt oma blokeeringuid eemaldada. Kui sinus on allasurutud negatiivsed emotsioonid, nagu näiteks viha, ülbus, kohtumõistmine teiste üle, hirm, kadedus, siis see kõik tuleb esile ning sa näed, mille kallal pead töötama.

 

“Meditsiinirattad” – tugeva energiaga kohad

Järgmise kohana külastasime me “Lennujaama” vorteksit. Igas vorteksikohas on näha väändunud puid, sest kosmiline energia liigub alati spiraalikujuliselt. Sellel vorteksil on Andromeeda energia ja see on hea emotsioonide ravimiseks – eriti “meditsiiniratta” juures. “Meditsiiniratas” on koht, mis näitab sulle, kus on energia kõige tugevam. See näitab, kus kaks Maa energiajoont ühinevad ja moodustavad jõuga koha.

Sedonas võid sa leida palju “meditsiinirattaid”. Mõned on paari aasta vanused ja mõned iidsed. Me kasutame neid kohti võimsateks raviharjutusteks. Schnebly mägi on jõu ja vaimu vorteks. Seda saab kasutada kui ust tuleviku teadvuse jaoks. Ära unusta, et need energiad on isegi nende piltide sisse salvestunud, mida sa vaatad, ning sel on sulle mõju. Sest kõik on energia, mis on omavahel ühendatud. Nii et keskendu positiivsetele mõtetele ja emotsioonidele ning sa saad selle energia näol kõik tagasi ehk kasuta seda oma vaimse arengu jaoks.

Üks väga eriline vorteks on kohas, mida kutsutakse “Katedraalikiviks”. Siin mediteerides saad sa tarkuse energiat. Kivi teisel poolel leiad väikese püramiidi, mis on teist värvi kui suur põhikivi. Sellesse kohta on Plejaadlased paigaldanud kristalli, et aidata sul vastu võtta kõrgemaid energiaid. Sellel pildil näed sa valguskiirt, mis tuleb kosmoselaevast, näidates, kus kristall asub.

Järgmisel pildi näed teekristallist pärinevat energia radiatsiooni. Me istusime püramiidi juurde maha, et mediteerida ja energiat ammutada. Katedraalikivi vastas on veel üks kivi, mis on dimensiooni värav. Meie kutsume seda kivi “Iidseks tulnukate varemeks”, sest selle kivi otsast võid leida ristkülikukujulisi kive, mis näevad välja nagu templi osad. Nad näevad välja, nagu neid oleks laseriga lõigatud, kuigi need kivid on miljoneid aastaid vanad. Mõned neist kiviplokkidest on alla kukkunud, aga pole katki läinud. Energia seal üleval on väga tugev, mis annab sulle jõudu. Me teeme oma valgusetöö meditatsiooni ka siin.

Sedona kõige tuntum vorteks on “Kellakivi” – kosmilise energia dünamo. See on üks peamisi Maad ümbritseva elektromagnetvõre keskusi, mis on ühendatud paljude planeedil paiknevate energiakohtadega. See on ka põhjus, miks me tegime valgustööd ka siin, et saata armastuse ja valguse energiat, mis eemaldaks kõik negatiivse. Me kasutasime 4. osa meditatsioone.

 

Šamaanide koobas – vaikse mediteerimise paik

Jäta meelde, et mõtted ja emotsioonid on energia, mis loovad meie tuleviku – energia on informatsioon. Boyntoni kanjoni vorteksil kivi all, mida kutsutakse “Kachina naiseks”, võib tunda Siriuse energiaid. Järgmisel päeval läksime me energiakohta, mida kutsutakse “Šamaanide koopaks”. Koopas oled sa ümbritsetud kristallidest, mis on kivi sees ning sul on võimalus sügavuti häälestuda planeetide energiatega.

Siin saad sa vaikuses mediteerida, sest see on kaugel Sedona tuntud kohtadest ja ainult kohalikud inimesed teavad, kuidas sinna saada. Selles koopas me skandeerisime mantrat, et stimuleerida kolmandat silma ja tuua keha kõrgemale sagedusele. Pärast seda me projekteerisime oma kõrget sagedust kõigile Maa inimestele.

Honanki kohalike Ameerika varemete juures ühendusime me indiaani vaimudega ning lõime võimsa spiraalienergia, et planeeti puhastada. Honankis on väga hea energia ning seetõttu ühel õhtul sain ma filmida orbe ja kosmoselaevasid. Need valguselaevad on nähtavad ainult läbi minu öökaamera, sest nad võnguvad teisel sagedusel.

Järgmisel päeval läksime me läänepoolsesse “Kahvli vorteksisse”. See on mittefüüsiline 5. dimensiooni sisenemise koht Siriuse tähtkuju teadvuseks. Aga sa võid ka kasutada vorteksi energiat enese vaimseks arendamiseks. “Korstnakivi” kõrval on “Kõuemägi”, mille all on tulnukate baas ja lemuurlaste kristall-linn, mis on kõrgemal sagedusel. Selle mäe seest leiad sa suure koopa, kus võid tunda lemuurlaste ja kohalike ameeriklaste vaimusid.

 

Planeeti saab ravida ainult armastuse energiaga

Meie armastuse meditatsiooni ajal ja pärast seda tulid vaimud suurte orbide näol. Kui sa tuled õige energiaga ehk armastuse energiaga, siis sa saad nendega ühendust ja omandad vaimset tarkust. See energia ja tarkus avaneb sulle elu jooksul õigel ajal.

Järgmisel päeval läksime järgmisesse koopasse, pika kanjoni vorteksi juures. Selles koopas teen ma personaalseid ravisessioone koos vaimudega, kes siin elavad ja toimetavad. Nendel sessioonidel aitan ma vabastada blokeeringuid ja tõsta sagedust, et inimesed oleksid valmis kõrgemate sageduste jaoks, kuhu planeet tahab jõuda. Selleks, et jõuda nende kõrgete sagedusteni, peavad kõik negatiivsed energiad olema muudetud positiivseteks armastuse energiateks.

Planeet peab puhastama kõik negatsiooni enda seest, et sobituda kõrgemate energiatega. Kui me ei vaheta energiaid, siis muutus Maal saab olema väga ebameeldiv, sest siis ilmnevad orkaanid, üleujutused, maavärinad ja vulkaaniline aktiivsus. Kõik on vastutavad selle eest, missugune muutus meil tuleb. Ainult armastuse energiaga saame me planeeti ravida, sest armastust kasutades oled sa ühenduses eksistentsiga.

Armastus on kõige lahendus. Mida rohkem inimesi saadab armastust, seda rohkem saame me aidata teistel teadvust tõsta ning peatada nende kahjutoov tegevus looduse ja teiste vastu. Ma julgustan kõiki armastavaid inimesi tegema valgusetööd planeedi jaoks, et muuta kõik negatiivsed energiad positiivseteks energiateks. Kui sa teed seda energiakohtades, siis on su energia võimsam ja kasulikum. Sa vahetad oma energia kõrgemale vaimsele tasandile ning sul on võime muuta inimesi ja energiaid. Sinust saab kosmilise armastuse ja valguse kanal. Sinust saab valguse vorteks.

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel, vaata videot:

 

Loe lisaks Telegrami artiklit “Energiakeeris jäi fotole”.

Foto: Internet

 

Toimetas Stefan Järv

 

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt