Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – V osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. märts 2013 kell 12:35Telegram sisustab oma lugejate nädalavahetusi erinevate lugemissarjadega. Järgmise kahe kuu laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted.

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuva mõistmiseks. Meie seisukoht: kõik on võimalik.

 

Alaje

5. osa

 

Tervitus, mina olen Alaje, Plejaadi tähesüsteemist. Nii nagu ma olen eelnevalt rääkinud, on armastus kõige tähtsam, mida te vajate planeet Maal. Sa ei saa arendada oma teadvust, kui su vaim on täis viha, ülbust, kadedust, hirmu ja võitlemisel põhinevat mõtlemist.

Galaktilise föderatsiooni liikmed jälgivad vastuseid sõnumitele ja vaatlustele, mida nad teile saadavad. Oma reaktsioonide kaudu näete te ise, mis teadvuse tasandil paiknete ja kas olete valmis globaalseks kontaktiks. Ma olen rõõmus, et paljud Maa inimesed on vastanud meie sõnumitele armastusega.

Kahjuks on ikka veel väga palju inimesi, kes solvavad armastavaid inimesi ja püüavad neid häbistada, rääkides nende kohta valet. Me märkame seda kõike. Kõik on ikka nagu 2000 aastat tagasi, kui meie kosmose vend, keda teie kutsute Jeesuseks, löödi risti samasuguste inimeste poolt.

 

Kuula oma hinge häält!

Ainult neil, kellel on arenenud teadvus, suudab eristada valgusetöölisi. Kui sa ründad kedagi, sest ta annab sulle armastust, teadmisi ja tarkust, siis see näitab selgelt, et sinus on halvad energiad, mis sunnivad sind eitama armastust ja blokeerivad sind kogemast vaimseid energiaid.

Kui sa tahad kogeda vaimset valgust ja tarkust, siis proovi mediteerida. Puhasta ennast valgusega ja kuula enda tõelise mina häält, enda HINGE häält! Ainult sinu hing suudab sulle õpetada, kuidas eristada tõde, armastust ja valgusetöölisi. Seda ei suuda teha sinu intellektuaalne meel.

Kui sa oled aktiveerinud armastuse oma südames, siis ei ründa sa kunagi kedagi, põhjusega, et ta näeb teistsugune välja või räägib teistmoodi või elab hoopis kuskil mujal, kus sa ei ela. Nagu ma olen eelnevalt öelnud, on iga planeet kool, et areneda vaimselt ja armastada. See sõltub sinust, kas sa kasutad armastust selle elutee jooksul või mitte. Me ei tee tööd teie eest ära. Kõik universumites läbivad selle tähtsa õppetunni.

Intellektuaalse meelega ei saa sa areneda vaimselt, sest meel on programmeeritud uskumussüsteemide ja vale info järgi ning piiratud teie ühiskonna poolt. Aga sa saad oma meelt uuesti programmeerida, avades oma südame kõrgematele teadvuseväljadele. Ainult siis, kui sa avad oma südame tšakra, oled sa võimeline kasutama õiget armastust nii enda, teiste kui ka looduse heaks. Püüa ühendada end armastuse energiaga, mis tuleb sinu hingest, sinu südame tšakrast. Kui sa nii teed, siis oled sa ühenduses keskse kosmilise teadvusega, mida teie kutsute jumalaks.

 

Kasuta energiat armastaval ja vaimsel moel

Planeedil Maa on inimesi, kellele ei meeldi armastus, sest neid on programmeeritud terve elu mitte näitamaks armastuse tundeid. Niisiis nad ei armasta iseennast ja seetõttu ei meeldi neile teised, kes väljendavad armastust. Enesearmastuse puudumise tõttu kahjustavad nad ennast alkoholi ja suitsetamisega. Nad kardavad armastust, sest armastus paneb nad mõistma negatiivsetest energiatest, mida nad loovad enda ja teiste vastu. Mõned suitsetajad võtavad seda fakti kui solvangut, aga see pole nii. See on teadmine, mis võib aidata neil aru saada iseendast ja enda ravimisest, et jõuda kõrgematele teadvusetasemetele. Me aitame neil aru saada, kuidas universum töötab.

Sa lood oma elu mõtteenergia ja tunnetega. Kogu loome töötab energiaga ja targem oleks kasutada energiat armastaval ja vaimsel moel, mitte enesehävituse moel. Kui su südames on armastus, siis sa soovid, et kõik oleksid terved, niisiis annad sa kõigile vastavaid ravimisviise, mis on vajalikud. Parim ravim on armastus ja tarkus ehk vaimne energia.

Püüdke mõista, et minul kui plejaadlasel pole mitte mingit pistmist teie poliitika, organisatsioonide, kultuste, religioonide või rahvustega. Ma õpetan teid, kuidas vabastada end nendest blokeerivatest energiatest. Mitte ühelgi valgusetöölisel pole mitte mingit pistmist nende energiatega. Ma tulin kõrgematest valgusedimensioonidest siia alla füüsilisse kehastusse, et saaksin teiega suhelda, kasutades keelt, millest teie aru saate. Ma olen siin, et teile meelde tuletada armastust ja seda, kuidas arendada südant ja teadvust. Sest see on vajalik, kui te tahate kaasa minna muutuvate energiatega, mis tulevad Maale.

 

Vabasta ennast negatiivsest energiast

On olemas tuhandeid valgusetöölisi, kes tulid Maale sama põhjusega. Olge teadvel ja kuulake neid. Elu mõte on see, et südames oleks spirituaalne armastus, ei midagi muud. Et seda saavutada, pead sa olema vaba negatiivsetest energiatest. Vabasta ennast vihast, kadedusest, narkootikumidest, ülbusest, võitlusest ja teiste solvamisest. See ei ole sinu tõeline loomus. Sinu tõeline loomus on vaimne ehk sinu hing, ja sa pead selle taas esile kutsuma.

Kõik kosmose inimesed kõrgematelt planeetidelt on siin, et aidata teil leida tagasi oma tõeline loomus. Ära raiska oma elu agressiivsusele. Viha energia teeb sind ainult haigeks, nii mentaalselt kui ka füüsiliselt. See juhib sind enesehävituseni ja blokeerib sind reinkarneerumast kõrgemalt arenenud planeetidele. Targem on luua armastuse energiat. Armastusega saad sa muuta ühiskonda paremaks ja ravida loodust. Sa oled võimeline tunnetama, kas keegi räägib sulle kõrgemat tarkust või ei. Sest tarkus tuleb armastuse kaudu.

Kui suuremal jaol inimkonnast oleks armastuse energia, siis spirituaalsed inimesed teistelt planeetidelt tuleksid siia ja kohtuksid teiega globaalselt. Aga sa ei saa loota kontakti peale, kui sinus on agressiivsuse energia. Me oleme väga tundelised ning tunneme sinu mõtteid ja emotsioone. Vaata oma igapäevast elu ja jälgi ennast, kuidas sa käitud erinevates situatsioonides? Kas sa reageerid oma hinge tarkusega või hoopis nagu robot, kes on programmeeritud?

 

Kõik, mida sa teed, tuleb sulle tagasi

Internet on kasutatav väga paljude inimeste poolt tööriistana, et teisi solvata ja nendega vaielda. Nad arvavad, et saavad teisi kahjustada, sest keegi ei näe neid, aga tegelikult teevad nad liiga iseendale, sest nad loovad negatiivset karmat, mis peab olema puhastatud järgmises elus, või selles. Kõik, mida sa teed või mõtled, tuleb sulle varem või hiljem tagasi. See on universaalne seadus, et aidata inimestel areneda.

Praegusel hetkel oleme me kontaktis ainult armastavate ja vaimsete inimestega. Me armastame kõiki, isegi kui keegi ründab meid, sest hingena oleme me kõik valgus. Aga hetkel oleme kontaktis valgusetöölistega. Esimene kontakt on alati unenägudes, astraalsel tasandil. Hiljem võib see juhtuda ka füüsiliselt.

Ma olen külastanud väga paljusid inimesi astraalsel tasandil ja teised on näinud valguselaevasid. Paar aastat tagasi võtsin ma endaga kaasa kolm inimest, et nad kohtuksid valguse olenditega, minu täheperega. Nad seisid meie ees ja palju valguselaevasid hõljus meie kohal. Need laevad lendavad mõtte ja spirituaalse energia abil.

 

Saada iga päev armastuse mõtteid kogu planeedile

Sa saad ainult siis olla koos valguse olenditega, kui su aura on puhas ja kui su sagedus ja armastuse energia on piisavalt kõrged. Vastasel korral on energia liiga tugev sinu jaoks. Hiljem, kui piisavalt inimesi on ärganud, valguselaevade nägemine suureneb. Kui su südames on armastus, siis sul pole probleemi muutuvate energiatega, mis planeedil tõusevad. Kui su südames on armastus, siis sa ei karda inimesi, kes annavad sulle kosmilisi teadmisi ja armastust. Sa annad neile armastust tagasi.

Vabasta ennast hirmust. Hirm on Maa kontrollimise programm, mida kasutatakse meedias ja religioonides, et blokeerida teie spirituaalsust. Ava oma südame tšakra ja lase hinge armastusel särada läbi kõige. Armastusega valmistad sa end ette tulevasteks muutusteks planeedil. Armastusega valmistad sa end ette, väljumaks duaalsusest.

Armastusega südames valmistad sa end ette kõrgemaks valguse energiaks. Saada iga päev armastuse mõtteid kogu planeedile. Nii saad sa aidata teisi inimesi, et nad areneks ja elaks paremat, küllusel ja armastusel põhinevat elu. Loodan, et teie armastus ulatub igaüheni. Soovin teile kõigile vabadust, õndsust ja teadlikkust.

 

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel  

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt