Telegrami lugemissari: Alaje Plejaadi tähtedelt – I osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. märts 2013 kell 20:12Telegram hakkab oma lugejate nädalavahetusi sisustama erinevate lugemissarjadega. Järgneva kahe kuu laupäeviti-pühapäeviti ilmuvad rubriigi “Maaväline” all lood väidetavalt Plejaadi tähtedelt pärinevast Alajest, kes on Maale tulnud universumi teadmisi ja elu tutvustama. Alaje on oma lugu rääkinud Youtube’i vahendusel, Telegram toob lugejateni tema videote eestikeelsed kokkuvõtted. Esimene, sissejuhatav osa, ilmub juba täna.

 

m45-pleiades

 

Plejaadid on Sõnni tähtkujus asuv hajusparv, mille Messier’ kataloogi tähiseks on M45. Parve kaugus maast on 440 valgusaastat. Väidetavalt seal elavaid olendeid on peetud võtmeisikuteks inimkonna loomise protsessis, samuti on Plejaadid mänginud olulist rolli paljude rahvaste mütoloogias.

 

Telegram tuletab meelde, et tegu on meie poolt lugejale pakutava ajaviitega, mis ei pretendeeri tõele, kuid võib olla üks võimalik variant meie maailmas toimuvast. Meie seisukoht: kõik on võimalik.

 

 

Alaje

1. osa

 

Tere, mina olen Alaje. Ma tulen Plejaadi tähesüsteemist. Ma olen galaktilise föderatsiooni liige, kuhu kuulub tuhandeid heatahtlikke selle universumi rasse, kes töötavad koos. See ei ole ulme. Kui sa oled intelligentne, siis uurid infot, enne kui seda kritiseerima hakkad.

Olen andnud rohkelt seminare Saksamaal, Šveitsis ja Austrias selle kohta, kuidas arendada teadvust. Paljud meie hulgast elavad siin kui vabatahtlikud, et eemaldada Maalt negatiivsust. Igaühel on oma võimed ja ülesanded.

Universumid on tavaliselt täis elusaid olendeid erinevatest dimensioonidest, aga seda on teie planeedil saladuses hoitud. Teie (sala)valitsused naeruvääristavad maavälist elu ja teadvuse arendamist, et teil poleks huvi selliste teemade vastu ja te naeraksite selle üle. Võimul olevad inimesed on teile valetanud tuhandeid aastaid maavälise elu ja kosmiliste seaduste kohta. Nad ei taha, et te saaks teada, sest nad kardavad kaotada võimu teie üle.

Nad tahavad, et te looksite negatiivset energiat ja töötaksite nende jaoks nagu orjad, finantseerides sõdasid oma maksudega ja mõnitaksite kõike, mis on seotud maavälise elu ja vaimsusega. Nad näitavad teile võltspilte kosmosest, et te arvaksite, et seal pole midagi. Uurige ise välja. Te oleksite väga nördinud, kui taipaksite, et teile on kogu aeg valetatud.

 

Kõrgelt arenenud inimesed teistelt planeetidelt tahavad, et te saaksite vabaks sellest süsteemist. Tõde on see, et kogu universum on asustatud. See on täiesti loomulik asi ja siin pole mingit pistmist ulmega. Paljud maavälised olendid, kes külastasid maad minevikus, olid primitiivsete maa elanike poolt lugupeetud kui inglid ja jumalad. See on ka põhjus, miks teil on endiselt religioonid ja uskumussüsteemid. Te palvetate maavälistele olenditele, kes elasid siin tuhandeid aastaid tagasi, positiivsetele ja negatiivsetele olenditele.

Tõel ei ole vahet, kas sa usud sellesse või mitte. See on kogu aeg olnud reaalsus, uurige ise välja. Seda teavad juba tuhanded inimesed. Aga mõne aasta jooksul näevad kõik, et me pole universumis üksinda. Ärge saage šokki, kui näete taevas tuhandeid laevu.

 

Mõned negatiivsed olendid teesklevad, et nad on plejaadlased, mõned inimesed on kontakteerunud nendega ja saanud valet informatsiooni. Ärge saage valesti aru – reaalsetest UFO-piltidest palju tähtsam on see, kes seal laevas on. Teie seljataga käib sõda valguse ja pimeduse vahel, et vabastada teid mõtteorjusest, milles te olete elanud juba 12 000 aastat. Te pole vabad Maal, te olete unustanud, mis vabadus on. Ainsad asjad, mida te teate, on viha, vägivald, terror, sigaretid, narkootikumid, maksud, võlts valitsus, hirm, religioonisüsteemid ja ebausk.

Salavalitsus loob neid asju, et teid kontrollida. Nad korraldavad terrorismiakte ise, et saaksid legaalselt anda rohkem võimu sõjaväele ja kontrolltehnoloogiatele. Nende eesmärk on võimendada negatiivset energiat. Kas sa tahad elada sellises maailmas? Me teame, et paljud teie seast ei usu seda, aga veel kord rõhutan: uurige ise välja. Tõendid on olemas, aga te peate pingutama, et need üles leida.

Proovige oma peast negatiivsus eemaldada. Keskenduge positiivsele energiale. See on teie võim kurjuse vastu, nad on positiivse energia ees jõuetud. Sellepärast nad tahavadki teid sellest energiast kõrvale juhtida. Ärge laske valitsusel manipuleerida endaga. Nad kasutavad meediat, mõnuaineid, elektromagnetilisi lained ja võltssõdasid, et hoida teid negatiivses seisundis. Kõik, kes naeravad selle info üle, on juba manipuleeritud ja peavad õppima rohkem kui teised. Intelligentne inimene kõigepealt uurib teemat ja alles siis avaldab arvamust.

 

Universum on asustatud paljude – nii humanoidsete kui ka mitte-humanoidsete – olendite poolt, valitsusel on juba ammu nendega kontakt, aga seda hoitakse saladuses.

Te elate siin planeedil, et õppida, kuidas olla positiivne nii negatiivses maailmas. Elu mõte on teadvuse, südame, meele ja iseloomu arendamine kõrgemale tasemele, et olla vaimne isegi siis, kui sinu ümber on negatiivne energia. See juhtub läbi mitmete elude ja paljudel planeetidel, sest hing tahab kõike õppida. Iga planeet on kool, kus sa saad sammu võrra kõrgemale tõusta.

Igal hingel on eesmärk areneda kõrgemale ja tulla tagasi algallikasse, kesksesse kosmilisse teadvusesse. Teie kutsute seda jumalaks, aga see pole persoon, see on energia, milles kõik eksisteerib.

Teil puuduvad teadmised universumist, sest teile on antud väärinfot valitsuste ja usuinstitutsioonide kaudu. Isegi teie ajalooraamatud on ümber kirjutatud või keskajal kustutatud. Avastused maaväliste olendite kolooniate kohta on kas hoitud saladuses või eemaldatud. Selle asemel näitavad nad teile avastusi loomade skelettide kohta ja esitlevad seda kui sensatsiooni. Nad tahavad teid hoida rumalate ja harimatutena, et ainult neil oleks teadmised ja võim. Kas see on teie suhtes aus?

Tõendid selle kõige kohta on ikka veel olemas, aga te peate need ise välja otsima, seda televisioonis ei näidata. Kui te tõesti tahate saada teadmisi, siis eksistents ise näitab teile võimalusi, kuidas neid leida. Enamik inimesi on unustanud, kuidas kuulata on hinge. Nad on negatiivsete ühingute poolt häiritud eesmärgiga. Sõbrad, on aeg seda muuta. Te elate luupainajas.

Eemaldage endast iga negatiivne emotsioon. Võrreldes teiste tsivilisatsioonidega olete te noored ja alles lasteaia tasemel. Keskenduge postiivsetele emotsioondele, vähemalt proovige. Looge sisemine soov, et saada teadmisi universumi kohta. Ärge laske negatiivsetel inimestel ennast häirida. Nad röövivad teie energiat ja tahavad teid hoida primitiivsetena.

 

Allikas: Alaje777 Youtube Channel

Lisalugemist: Biblioteca Pleyades, Burlington News

 

Toimetas Stefan Järv

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt