Inimesi häirivad veidrad helid on tagasi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. veebruar 2014 kell 14:59Veidrad plahvatuse hääled ja apokalüptilised trompetihelid, millest esmakordselt hakati üle maailma teatama 2011. aastal, on tagasi. Seda seletamatut helide fenomeni peetakse üheks viimaste aastate suurimaks müsteeriumiks. Esimese ametliku aruande selle kohta avaldas paranähtuste uurija Linda Moulton Howe 2012. aasta jaanuaris. Teated trompetihelidest lõppesid 2012. aasta lõpus. Kuid samal ajal hakati teatama hulgaliselt kummalisest plahvatusi meenutavast mürast, mis tunnistajate sõnul tulid nii maa alt kui ka taevast. Möödunud aasta lõpus hakkasid aga üle USA ja Kanada taaskord laekuma teated trompetihelidest.

 

Enamiku tunnistajate sõnul on tegemist täpselt samasuguse trompetihäält meenutava heliga, mis kostis 2011. aastal Youtube’i laetud Kiievi-videost:


 

Kahte moodi helid

Täpsustuseks tuleb mainida, et inimesed üle maailma on teatanud kahte moodi helidest – võimsat plahvatust meenutavatest häältest ja apokalüptilistest trompetihelidest. Mõlema nähtuse juures on eriti veider asjaolu, et tunnistajad on andnud erinevaid kirjeldusi helide lähtekohast. Mõned räägivad, et helid tulid justkui taevast, teised on aga veendunud, et need tulid hoopis maa alt. Kuigi teateid nendest müstilistest häältest on tulnud pea kõikjalt maailmast, pole siiani teada, mis neid helisid põhjustab.

Pakutud on, et tegu võib olla salajase militaartehnika katsetustega, HAARP-tehnoloogiaga, tulnukate tehnoloogiaga, seletamatute loodushäältega, aga ka paralleelreaalsusest kostvate helidega. Uurija ja kirjanik Whitley Strieber ütles 24. jaanuaril oma raadiosaates “Dreamland“, et need helid, mis meile võivad tunduda kummalised, võivad olla harjumuspärased teistele olenditele. Linda Moulton Howe’i aruanne sisaldab kahe tunnistaja kirjeldusi kummalistest helidest.

 

Denise ja Dana McKenna

23. detsembril 2013 kuulsid Denise ja Dana McKenna Kanadast hommikul kell 2.15 valjusid trompetihelisid, mis tulid tühjast öötaevast.

Denise McKenna (48): Olen elanud Miltonis (Vermont, USA osariik) 12 aastat, aga selliseid helisid polnud ma varem kunagi kuulnud. Vaatasin aknast välja, et näha, mis toimub. Tundus, et need helid tulevad taevast, aga ma ei näinud midagi. Mu abikaasa Dana oli mulle mõned kuud varem näidanud Youtube’i videoid nendest kummalistest trompetihelidest, ma ajasin ta üles, et ka tema neid kuuleks.

See kõlas, justkui keegi puhuks suurde limonaadi pudelisse ning mõjus hirmutavalt ja hoiatavalt. See kõik kestis umbes pool tundi. Vaatasime hiljem erinevaid videoid Youtube’ist ning kõige sarnasem heli sellele, mis meie kuulsime, pärineb ühest Šveitsi videost. (Nii ongi: helid, mida McKennad kuulsid, meenutavad kõige rohkem 2012. aasta jaanuaris Šveitsis salvestatud trompetihelisid.)

“Kuulsin madalakõlalisi metalseid helisid, mis meenutasid lennukimootorite müra, kui helikõrgust muuta madalamaks ja kõrgemaks, see kestis kümmekond minutit,“ ütleb Šveitsis salvestatud helide kohta video üleslaadija.

 

Denise: Me läksime ka õue vaatama, kas teised inimesed on samuti tulnud välja seda kuulama, kuid me ei näinud mitte kedagi, isegi koerad ei haukunud. Järgmisel öösel kella 3.30 paiku kuulsime plahvatuste helisid. Mingil põhjusel olime mõlemad üles ärganud vahetult enne plahvatust, tundsime, et isegi meie maja värises veidi.

Dana isa, kes töötab eridemineerijana, ütles, et see heli meenutas plahvatust. Dana ütleb, et nad vaatasid ka kohaliku uudistekanali Facebooki lehele ja nägid, et paljud inimesed olid teatanud nendest trompetihelidest.

 

Dana: Need helid läksid aina valjemaks ja olid tõeliselt hirmuäratavad. Need ei tundunud mulle sugugi tavalist päritolu olevat. Need helid tulid taevast ja tundus, et kohati liikusid nad lähemale. See kõik tundus niivõrd õudne ja samaaegselt kurb, et ma ei tahtnud minna isegi õue vaatama, mis toimub. Vaatasin aknast välja ja nägin, et keegi meie naabritest pole isegi akna peale tulnud uurima, mis toimub. See kärgatus oli nii võimas, et ma arvasin, et see toimus meie majas sees.

Eriti kummaline kogu selle fenomeni juures on aga see, et tundub, et ainult teatud inimesed kuulevad neid helisid. Paljud on arvanud, et midagi on nende maja katusele kukkunud või midagi on plahvatanud nende maja kõrval, aga üldjuhul pole naabrid neid helisid kuulnud.

 

Monica ja Scott Andrei

Kanadas Calgarys elav Monica Andrei (51) ja tema abikaasa Scott ehmusid samuti valjude trompetihäälte peale, mis kostsid nende maja ümber 2012. aasta 9. jaanuari varahommikul kell 2.22.

Monica: Käisin köögis endale vett võtmas, kui kuulsin valjusid trompetihelisid. Mõtlesin omaette, et küll lennukid lendavad ikka madalalt tänapäeval, kuid siis tajusin, et lennukitel pole ju pasunaid. Need helid läksid üha valjemaks ja mõtlesime mehega mõlemad, et mis see selline küll olla võib. Kostis ka metalseid kärgatusi, mis meenutasid saabuva rongi müra või isegi kokkupõrget. Läksin rõdule, kuid jooksin kohe tuppa tagasi, sest kartsin, et miskit kukub mulle kohe pähe.

Me kartsime nii väga, et tõmbasime isegi kardinad akendele ette ning mu mees ütles, et tema ei taha isegi teada, millega tegu on. See oli minu jaoks täiesti võõras heli, kuid ma tajusin seda isegi oma luudes. See kõlas täpselt samamoodi, nagu nendes Ukraina videotes, ainult et, kui sa oled ise selle heli sees, siis on see uskumatult vali. Mitu korda valjem kui see, kui panna Youtube’i video heli põhja. Selles helis oli metalli, trompeteid, pasunaid ja lähenevat rongi, mis üritab peatuda. Sellele järgnesid maja raputavad plahvatuse helid. Me kartsime nii väga, et midagi kukub meile kaela. See kõik kestis umbes 15 minutit.

Päikesetõusu ajal tuli see heli tagasi. Ma nägin kahte inimest tänaval kõndimas, kes ehmatasid selle müra peale. Miskit hirmsat toimub meie taevas ja me peaksime seda võtma kui mingisugust hoiatust.

 

Linda Moulton Howe’i kommentaar:

Esimesed teated nendest helidest saabusid 2011. aasta jaanuaris ja need käisid kõik plahvatushelide kohta. Teateid tuli kõikjalt üle maailma. 2011. aasta suvest hakkasid laekuma teated trompetihelidest, mis lakkasid 2012. aasta teisel poolel. Kärgatuste kohta on aga teateid tulnud pidevalt kogu selle aja jooksul. Piiblis on kirjas, et maailmalõppu kuuleme ette, kui peaingel Gabriel puhub trompetit.

 

Whitley:

Me teame, et lisaks meile on siin planeedil keegi veel. Me ei tea täpselt, kes nad on, aga nad on kahtlemata siin. Me teame ka, et nende käsutuses on kõrgelt arenenud tehnoloogia ja võimalik, et need helid on nende tekitatud – kes teab, mis eesmärgil. Võimalik, et siin on seos paralleelreaalsuses toimuvaga.

 

Kuula kogu saadet siit.

Allikas: Unknown Country

Foto: strangesounds.org

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt