San Diego mitme tunnistajaga UFO-nähtus jõudis ka kanali NBC 7 uudistesaatesse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. mai 2015 kell 23:53Eelmisel nädala teisipäeval, 28. aprillil olid paljud USA-s California osariigis asuva suurlinna San Diego kodanikest tunnistajaks veidrale UFO-nähtusele, mis jõudis ka telekanali NBC 7 uudistesaatesse. Uudis läks avalikuks mai esimestel päevadel, kuid juba 6. mail teatas kanal, et müsteerium on lahendatud – tuled pärinevat hoopis suurtest telemastidest.

 

Algsed ülesvõtted pärinesid kohalikult elanikult Larry Foxilt ning NBC 7-e kaameramehelt ja fotograafilt.

Telekanali sõnul helistasid neile veel teisedki inimesed, kes samuti UFO nägemisest teada andsid. NBC 7 saatis veidrate tulede kohta taevas päringu ka sõjaväe esindajatele, uurides, kas tegu võiks olla ka veel avalikkusele tundmatu militaartehnikaga, kuid ei saanud neilt vastust. Pealtnägijate sõnul ei saanud tegu olla lennukiga, sest tundmatu õhulaev seisis ühe koha peal paigal. Lõpuks selguski, et tegu oli lihtsalt paigal seisvate tuledega, mis läbi udu UFO-t meenutasid.

 

 

Allikad: Inquisitr, NBC San DiegoSuspicious Observers Youtube, NBC San Diego 2

Foto: inquisitr.com, nbcsandiego.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt