Kes on Rothschildid: pilguheit eliitperekonna ajalukku, VIII osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. september 2013 kell 14:504373498_f520Finantsmaailma tipus troonivad Rothschildid on maailma üle valitsenud juba väga pikka aega ja nende võimu kombitsad ulatuvad kaugele. Käesolev ajalooline kronoloogiline ülevaade aitab mõista, kes Rothschildid on ja kuidas nad võimu juurde jõudsid. Viimases osas on vaatluse all 21. sajandi algus.

 

2000: George W. Bush valiti USA presidendiks. Bushide pere pärinevat Plantagenet’de dünastiast, mille juured ulatuvad Taaveti kuningliku kojani.

2001: 11. septembril toimus WTC rünnak, mille taga osa vandenõuteoreetikuid näeb Iisraeli, kes selle koos Suurbritannia ja Ühendriikide eliidi abiga korraldas. Selle eesmärk oli vahetada vabadus näilise turvatunde vastu. Sama võtet kasutati Riigipäevahoone põlengu puhul Saksamaal aastal 1933.

Vähem kui kuu pärast 9/11 ründas USA Afganistani – ühte seitsmest riigist maailmas, millel ei olnud Rothschildide keskpanka.

On teada, et vähem kui nädal enne 9/11 rünnakuid 5. septembril külastasid nn kaaperdajad Mohamed Atta  ja mitmed teised mingil põhjusel Iisraeli pooldaja Jack Abramoffi kasiinot. Mingit uurimist selle kohta, mida need mehed seal tegid, ei ole läbi viidud, kuid on teada, et USA narkokaubanduse võrgu sidevahendeid kuulati pealt. Selles kahtlustati kahte ettevõtet – AMDOCS  ja Comverse Infosys, mis mõlemad kuuluvad iisraellastele. AMDOCS koostas makseandmeid enamikule USA telefoniettevõtetele, pääsedes ligi delikaatsetele kõnedele. Comverse Infosys paigaldas pealtkuulamissüsteeme, mida kasutas USA siseluure, aga kahtlustati ka, et Comverse Infosys, kes sai poole oma eelarvest Iisraeli valitsuselt, ehitas süsteemi “tagaukse,“ mille kaudu info USA narkovastasest võultusest jõudis otse narkoäri liidriteni.

911 zionism

 FBI uurimine viis kõigi aegade suurima Iisraeli juhitud välisluure paljastamiseni USA pinnal. Pooled kahtlusalustest olid 9/11 ajaks arreteeritud.

11. septembril vahistati viis iisraellast tantsimise ja rõõmustamise pärast WTC tornide kokkukukkumise ajal, kes olid tõenäoliselt värvatud kolimisteenust pakkuva ettevõtte Urban Movin Systems poolt. Kaks neist tuvastati hiljem Mossadi liikmetena. Tunnistajate ütluste kohaselt olid nad rünnakute hetkel Liberty Parkis, mis annab alust arvata, et neil oli infot selle kohta, mis juhtuma hakkab, juba enne rünnakuid. Iisraellased kuulati üle ning saadeti lõpuks Iisraeli tagasi.

Ettevõtte omanik, keda kasutati Mossadi agentide kattevarjuna, põgenes Iisraeli. USA valitsus andis kogu selle info, mis oli seotud Iisraeli agentide seotusega 9/11-ga, edasi nelja osalise loo kaudu Fox Newsis teleajakirjanik Carl Cameroni  vahendusel. Juutide (peamiselt AIPAC) surve tõttu oli Fox News sunnitud selle loo oma veebilehelt maha võtma. Kaks tundi enne 9/11 rünnakuid sai Iisraeli firma Odigo, kellel oli kontor vaid mõni kvartal WTC-st eemal, interneti teel hoiatuse. New Yorgi kontori juhataja andis FBI-le selle teate saatja IP-aadressi, kuid FBI ei uuri seda edasi. FBI tegeles viie iisraellaste omaduses oleva kolimisteenust pakkuva ettevõttega, mida kahtlustati Iisraeli luure kattevarjuks olemises.

On teada, et enne rünnakuid vahetati miljoneid dollareid nii American Airlinesi kui ka United Airlinesi müügioptsioone. FBI lubas neid oste põhjalikult uurida, aga ei ole uurimise tulemusi mitte kunagi avalikustanud. Võib arvata, et see viiks Iisraelini – riigini, kes oli 9/11 rünnakute taga.

Pärast rünnakut saadeti mitmele poliitikule ja meediajuhile anonüümseid kirju, mis sisaldasid antraksi. Ka need intsidendid lükati 9/11-ga sarnaselt automaatselt Al Qaeda kaela, kuni selle hetkeni, mil tuvastati, et antraks, mida need kirjad sisaldasid, oli spetsiifilist tüüpi, mida toodetakse USA sõjaväe laboratooriumides.

Picture11

 

FBI avastas hiljem, et peamine kahtlusalune oli juut Philip Zack, kes oli oma tööandjate poolt saanud korduvaid noomitusi ebasündsate märkuste pärast araablaste kohta. Zack jäi turvakaamera pildile, sisenedes lattu, kus ta oli töötanud. Samas laos hoiti ka antraksi. Ent nii FBI kui ka peavoolumeedia ei kommenteerinud edasise uurimise arengut.

Rühmituse Juudi Kaitseliiga esimees (al 1985) Irv Rubin vahistati mošeesse ja araabia-ameerika päritolu kongresmeni kontorisse lõhkeseadeldise paigaldamise planeerimise eest. Rubin tegi vanglas enesetapu (ametlikel andmetel lõikas endal kõri läbi) enne asja kohtusse jõudmist.

Üks nädal enne WTC rünnakut kolis pooleldi iisraellastele kuulunud ettevõte Zim Shipping Company kontorid WTC-st välja ja katkestas oma liisingulepingud, mis läks ettevõttele maksma 50 000 dollarit. Ettevõte ei selgitanud oma väljakolimise põhjusi.

 

Sharon: Meie, juudi rahvas, kontrollime Ameerikat

3. oktoobril ütles Iisraeli peaminister Ariel Sharon Kol Yisraeli raadiosaates president Shimon Peresile: “Iga kord, kui me midagi teeme, ütled sa, et Ameerika teeb seda või teist… Ma tahan sulle midagi selgeks teha: ära muretse Ameerika surve pärast Iisraelile. Meie, juudi rahvas, kontrollime Ameerikat ja ameeriklased teavad seda.“

ariel sharon

Ariel Sharon

 

2002: Ilmus Webster Third New International Dictionary uustrükk, milles oli kirjas antisemitismi uus definitsioon (seda polnud uuendatud alates 1956. aastat). See defineerib antisemitismi kui (1) “juutide kui religioosse ja rassilise vähemuse vastane vaenulikkus, mida tihti saadab sotsiaalne, poliitiline ja majanduslik diskrimineerimine; (2) sionismi vastand; (3) Iisraeli vastaste pooldamine.“

Definitsioonid 2 ja 3 lisati juurde 2002. aasta väljaandele enne seda, kui USA otsustas (Iraagi mahitusel) Iraaki tungida. Samal aastal andis Iisraeli peaminister Ariel Sharon käsu massimõrvaks Jenini põgenikelaagris.

Drug Enforcement Administration (DEA) avaldas raporti, milles kunstitudengiteks maskeerunud Iisraeli spioonid üritasid siseneda USA valitsuse hoonetesse. Politsei pidas Whidbeys kinni sõiduki koos kahe iisraellasega, kellest üks viibis USA-s illegaalselt. Rendiautos viibinud mehed väidavad, et veavad mööblit, ent järgmisel päeval avastab politsei auto sisemusest ja roolilt jälgi sõjaväe TNT ja RDX markeeringutega plastilisest lõhkeainest. FBI teatas hiljem, et testid, mis näitasid lõhkeainet, olid “vale-positiivsed“ sigaretisuitsu tõttu – väide, mida eksperdid peavad naeruväärseks.

Ühe naise antud alibi tõttu juhtum suleti ja iisraellased anti üle immigratsiooniteenistusele tagasi Iisraeli saatmiseks. Nädal hiljem naine kadus.

 

Mohamed: Juutide eest võitlevad ja surevad teised inimesed

2003: 19. märtsil tungis USA Iraaki, see oli tol päeval juudi kalendris juutide rahvuspüha Purimi päev, mil juudid tähistavad oma rahva pääsemise tähistamiseks.

Tähelepanuväärne on ka see, et USA eelmine invasioon Iraaki lõppes samuti Purimi päeval 10 aastat tagasi 150 000 põgeneva iraaklase massimõrvaga George H. W. Bushi valitsemisajal. Purim on ka aeg, mil juudid on vandunud kättemaksu oma vaenlastele. Iraak (muistne Babülon) on üks neist vähestest riikidest maailmas, kellel ei ole Rothschildide kontrollitud keskpanka.

Malaisia peaminister Mahathir Mohamed ütles oma kõnes: “Juudid valitsevad maailma oma asemike kaudu. Nende eest võitlevad ja surevad teised inimesed.“

Cloudcrofti politseiülem pidas koolitsoonis kinni kiirust ületava sõiduki. Selgus, et autos oli kaks aegunud passidega iisraellast. Mehed väitsid taas, et nad tegelevad kolimisega ja kastid autos sisaldavad mööblit. Iisraellased anti üle immigratsiooniametile. Kastide sisu ei avalikustata mitte kunagi. Iisrael saatis oma mõrvarühmi teistesse riikidesse, kaasa arvatud USA-sse, kuid USA valitsus ei võtnud midagi ette.

2004: Kaks aastat pärast AIPAC-i (The American Israel Public Affairs Committee – suurim poliitilise lobi grupp USA-s, milles on kokku 65 000 liiget, kelle ainus eesmärk on USA ärakasutamine Iisraeli heaks) uurimist võimaliku luureallikana Iisraeli jaoks, avastati, et juut Larry Franklin, Pentagoni keskastme analüütik, on andnud salajast infot kahele AIPAC-i ametnikule, keda arvatakse olevat Iisraeli spioonid.

AIPAC palkas neid kaitsma advokaat Nathan Lewini, sama advokaadi, kes kaitses 1978. aastal Stephen Bryenit, keda kahtlustati olevat Iisraeli spioon. Larry Franklin töötas Pentagoni erioperatsioonide osakonnas, mida juhtis valitsuse poliitiline nõustaja Richard Perle. Sel ajal nõudis Perle (kes samuti tabati Iisraelile 1970. aastal salajast infot edastamas), et Iraaki, mis kihab massihävitusrelvadest, tuleb kindlasti sisse tungida ja see vallutada.

Kui selgus, et Iraagis ei olnud mingeid massihäviturelvi, veeretas Perle süü George Tanet’ “viletsa luuretegevuse“ kaela. On teada, et Pentagoni erioperatsioonide osakond juhatas samalaadset gruppi ka Iisraelis Ariel Sharoni kontoris.

AIPAC-i uurimise leke teatas 28. augustil meedias ka teistest spioonidest, kes Frankliniga koos töötavad. USA justiitsminister John Ashcroft andis FBI-le korralduse kõik selle juhtumiga seotud vahistamised peatada. Nii nagu Stephen Bryeni juhtum ja “Mega“ intsident, tundub ka see luureskandaal olevat juhitud ametnike poolt, kellel on oma salajased vaated, mida kaitsta.

Politsei peatas pärast kolme miili pikkust tagaajamist, mille käigus juht viskas autoaknast välja pudeli kahtlase vedelikuga, Tennessee tuumakütuse tehase lähedal sõiduki. Autos viibisid iisraellased, kes esitasid võltsitud isikutunnistused. FBI lõpetas uurimise ning iisraellased vabastati.

Kaks iisraellast üritasid siseneda Kings Bay Navali allveelaevabaasi.

 

Foxman: “Uus testament” on vihakõne

Laimuvastase Liiga ADL-i kohalik juht Abraham H. Foxman andis välja raamatu pealkirjaga “Never Again? The Threat Of The New Anti-Semitism“, milles ta väidab, et “Uue testamendi“ “vale“, et variserid olid vastutavad Kristuse surma eest on põhjustanud aastatuhande kestva antisemitismi ning kuna piibli “Uus testament“ on “vihakõne“, siis tuleks see tsenseerida ja ära keelata.

2005: 20. jaanuaril pidas president Bush kõne, milles tegi avalduse “Kui meie riigi asutajad kuulutasid välja uue maailmakorra.“ Ent uut maailmakorda ei kuulutanud välja mitte Ameerika Õhendriikide asutajad, vaid president Roosevelt 1933. aastal, mil ta pani Novus Ordo Seclorumi ühedollarilise rahatähe peale.

7. juulil pommitati Londoni metrood. Iisraeli rahandusminister Binyamin Netanyahu oli rünnakute hommikul Londonis, et osaleda majanduskonverentsil, mis toimus metroojaama lähedal hotellis. Rünnakute hetkel viibis ta oma hotellitoas, pärast seda, kui Iisraeli luure on teda oodatavate rünnakute osas hoiatanud.

 

Järel on vaid viis keskpangata riiki maailmas

Nüüdseks on järel vaid viis riiki, kus ei ole Rothschildide kontrollitud keskpanka – Iraan, Põhja-Korea, Sudaan, Kuuba ja Liibüa.

Füüsikaprofessor Stephen E. Jones Bringham Youngi ülikoolist avaldas artikli, milles ta tõestab, et WTC hooned said kokku kukkuda vaid lõhkeainet kasutades. Tema teaduslikku ja tõestatud tööd ei kajastata mitte mingil viisil peavoolumeedias.

2006: The Edmund De Rothschild Banque’ist, Euroopa tütarettevõttest Edmund De Rothschildi perepanga grupist Prantsusmaal, saab esimene välispank, mis sai Hiina pangandusregulatsiooni komisjoni heakskiidu ja sisenes Hiina majandusturule.

ADL survestas halastamatult valitsusi üle terve maailma, et suruda läbi viharoima seadust. Nad on hirmul, et Iisraeli ja Rothschildide kuriteod tulevad aina enam avalikuks, ennekõike interneti kaudu.

Austrias pandi ajaloolane David Irving kolmeks aastaks vangi holokausti salgamise eest. Oluline on see, et avalikkuses näidatakse juute kui vaeseid ja tagakiusatuid, kuid tegelikult kontrollivad nad suurt osa rahvusvahelisest majandusest ja korporatsioonidest üle kogu maailma.

 

Lõpp.

 

Allikas: Humans Are Free

Fotod: jjin26.hubpages.com, granddistraction.com, humansarefree.com

 

Toimetas Meeli Seermaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt