Rothschildid lõikavad kasu Malaisia lennuki kadumisest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. märts 2014 kell 9:22Malaisian Airlinesi kadunud lennuki kohta liigub palju erinevaid teooriaid. Intellihub otsustas uurida üht tehnoloogiahiiuga Freescale Semiconductor seotud teooriat ning sattus üsna üllatavate faktide otsa, mis on seotud Rothschildide rolliga selles ettevõttes.

 

Praegu on ametlikult teatatud, et kadunud Malaysian Airlinesi lennuk kukkus India ookeani ning õnnetuses ei jäänud keegi ellu. Ainsateks asitõenditeks on satelliitfotod, millelt võib näha võimalikke lennukivraki tükke, kuid mille päritolu pole kinnitatud.

Lennukis olid muu hulgas ka Texases asuva tehnoloogiafirma Freescale Semiconductor Ltd 20 töötajat. Ettevõte on korduvalt keeldunud avalikustamast nende töötajate nimesid, kuid ettevõtte esindaja on öelnud, et need inimesed olid rohke kogemuse, tehnilise tausta ja tähtsusega ning nad töötasid erinevates valdkondades, kuid ühe eesmärgi nimel. Freescale Semiconductor toodab mikrokiipe, mida kasutatakse näiteks autodes, tarbeesemetes, telekommunikatsiooni infrastruktuuris, tööstuslikus varustuses ja ka kaitsetehnoloogias.

Freescale’i omab Blackstone Group, mille rahvusvahelise nõunike nõukogu liige on Jacob Rothschild. Üheks Blackstone Groupi investoriks on Carlyle Group, mis paneb aga kahtlustama hämaraid võimumänge. Carlyle Group aitas Blackstone’il osta 2006. aasta septembris 17,6 miljardi dollari eest Freescale Semiconductorsi, tehes sellest suurima eraostutehingu firma ostmiseks kuni 2013. aastal toimunud Delli tehinguni.

Kadunud Malaisia lennukis oli 20 Freescale’i töötajat, kellest neljal oli 20% osalust Freescale’i uue tehnoloogia patendis. Viimane 20% on firma enda käes. Lennukis olnud patendi omanikud olid pärit Hiinast ning nende hukkumise tõttu saab patendi ainuomanikuks Freescale Semiconductor ehk lord Jacob Rothschild.

Märkimisväärne on ka fakt, et Rothschildide dünastia omab Malaisia keskpanka, mis investeerib Malaisia valitsusse ning Malaysian Airlinesi, mille lennuki pardal nende töötajad olid.

 

Allikad: Intellihub, Statesman

Foto: intellihub.com

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt