Endine Scorpionsi bassist tunnistas eliidi mõrvapidudel käimist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. juuni 2015 kell 19:42scorpions1999. aastal ilmunud Stanley Kubricku film “Eyes Wide Shut” (“Silmad pärani kinni”) andis hoogu kuulujuttudele, et elitaarsetes ringkondades korraldatakse salajasi pidustusi, mille üheks osaks on seksorgiad või isegi mõistusekontrollile allutamine ja ohverdamised. Mõnikord jõuab avalikkuseni ka infokilde, mis toetavad antud spekulatsioone, nagu endise Scorpionsi bassisti 2012. aastal antud lühiintervjuu.

 

2012. aastal andis kunagine Scorpionsi bassmängija Ralph Rieckermann möödaminnes lühiintervjuu tabloidväljaandele TMZ. Kui muusikult päriti naljatlevalt, kas ta plaanib osaleda mõnel pöörasel saksa fetišipeol, vastas ta eitavalt, kuid lisas, et ta on see-eest käinud pidudel, kus on näinud üsna häirivaid asju. Edasise pärimise peale kirjeldas Rieckermann, kuidas peol oli inimesi tapetud ning osalejad olid maksnud 100 000 dollarit, et seda pealt vaadata.

Rieckermann rõhutas, et ta ei teinud oma kommentaariga nalja ning nentis viimase mõtteterana, et ta on osalenud ka peol, kus nägi midagi nii jälki, et ta tahtis oksendada. Kuigi on võimalik, et muusik püüdis meediat ninapidi vedada või kummalist nalja visata, võib tema tõsisest hoiakust tajuda, et ta sõnade taga oli peidus midagi sünget.

Kõnealust videot saab vaadata TMZi kodulehelt.

Viimastel aastatel on sarnaste pidude kohta kirjutatud palju Briti meedias, sealsete pedofiilia-hõnguliste pidude ja rühmitustega on politsei valduses olevate tõendusmaterjalide kohaselt olnud seotud ka kõrged riigiametnikud ja isegi kuninglikule perekonnale lähedalseisvad isikud.

 

Allikad: Ultimate Classic Rock, InfowarsFoto: ultimateclassicrock.com

 

Toimetas Allar Pajuste

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt