Video: Mark Dice’i järjekordne petitsioon

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. september 2013 kell 10:57Poliitiline aktivist Mark Dice on varem korduvalt tõestanud, et n-ö inimesed tänavalt ei süvene üldse, enne kui mõnele petitsioonile oma allkirja annavad. Seekord küsis Dice toetust USA põhiseaduse neljanda paranduse tühistamiseks. See sätestab: “Keelatud on rikkuda inimeste õigust olla kaitstud iseenda ja oma kodu põhjendamatu läbiotsimise ning dokumentide ja vara alusetu konfiskeerimise eest. Vastav määrus väljastatakse ainult usutava põhjenduse korral, mille kohta antakse vanne või pühalik kinnitus ja milles on kirjeldatud esmajoones läbiotsitavat kohta, vahistatavat isikut või konfiskeeritavat eset.”

 

Dice viis katse läbi San Diego rannas ning rääkis oma “ohvritele”, et neljas parandus on oma aja ära elanud ning tänapäeva ohtlikus maailmas peaks korrakaitsjatel õigus olema kõiki inimesi läbi otsida. Ta tõi veel välja, et rannas võiks otsida läbi inimeste seljakotid, et neil midagi keelatut kaasas ei oleks või et nad kasvõi teadmatult mõnda seadust ei rikuks.

 

Vaata, kui paljud ameeriklased rõõmuga oma õigustest lahti ütlevad:

 

 

Allikad: Youtube, USA suursaatkonna kodulehekülg

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt