Video: kui paljud enne mõtlevad, kui millelegi alla kirjutavad?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. aprill 2013 kell 13:13USA meediaanalüütik ja poliitiline aktivist Mark Dice riputas üles video, kus palub Californias inimestel petitsioonile alla kirjutada. Väga paljud inimesed teevadki seda, kuigi petitsioon kutsub väga otseselt hääletama sõnavabaduse keelustamise poolt.

 

Dice räägib videos allkirja andjatele, kuidas petitsioon on suunatud põhiseaduse esimese paranduse tühistamiseks. See seadus sätestab, et “Kongress ei anna välja ühtegi seadust, milles kiidetakse heaks mõne religiooni kehtestamine või keelatakse mõne usundi vaba praktiseerimine, samuti ei kärbi Kongress sõna- ja ajakirjandusvabadust ega inimeste õigust rahumeelselt koguneda ja esitada valitsusele palvekirju ülekohtu korvamiseks.”

Dice’i jutt sisaldab ka avaldust, et Obama kritiseerimine peaks rasketel aegadel olema keelatud ning et vabariiklased lähevad oma sõnavõttudega liiga kaugele. Vaid kaks inimest üheteistkümnest asuvad petitsiooni lugema ja kuulavad, mida Dice neile räägib.

 

Vaata videot:

 

 

 

Allikad: Infowars, Ameerika Ühendriikide suursaatkond

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt