Mis juhtus nende beebidega? Kas tõesti katsetas Pfizer mRNA süsti mõju väikelastel?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. mai 2024 kell 9:00Foto: Pixabay / Geralt

Pfizeri beebide ja väikelaste uuringus oli alarühmas 344 imikut. Ainult 3 imikut (vähem kui 1%) jõudsid uuringu lõpuni. Pfizer esitas USA Toidu- ja Ravimiametile (FDA) andmed, mis dokumenteerisid, et mõnedel imikutel ja väikelastel tõusis pärast „vaktsiinisüsti“ palavik üle 40 kraadi ka krambid, mis kestsid kauem kui 5 minutit ja esines ka mitu krambihoogu päevas (mõnikord kümmekond või rohkem), täheldati ka ajukahjustust, mida kinnitas EEG, hüpotoonia ja aju arengu kõrvalekaldeid imikutel ja väikelastel, kellele süstiti mRNA nanoosakesi.

 

Pfizer tegutses väljaspool lepingut ja väljaspool seadusi, mis reguleerivad bioloogiatööstust. “Mis juhtus nende beebidega“, on uuring, mille Pfizer viis läbi mRNA geenisüstide uurimiseks .

Pfizer tunnistas, et väikelaps suri 2–4-aastaste poiste uurimisuuringus südame seiskumise tõttu, et ravida haruldast lihasdüstroofia vormi rekombinantse adenoviiruse geenitöötlustehnoloogiaga.

Pfizer teatas, et nad peatavad geenide redigeerimise tehnoloogia doseerimise väikelaste crossover-rühmas.

Nii nagu Pfizeri COVID-19 geenide redigeerimise uuringus imikutel ja väikelastel, ei kasutatud platseebot ega platseeborühma selles uuringus.

 

Toimetas Revo Jaansoo

 

Allikad: Substack.com, Substack.comKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt