Günekoloog dr Weikl mRNA vaktsiinidest: “See on vene rulett”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. november 2023 kell 17:19Dr Ronald Weikl. Foto: ekraanikuva / X

Koroonapettuse üks karmimaid ootamatud tagajärgesid on raseduse katkemine ja kasvajate sagenemine pärast vaktsineerimise algust, sedastas Saksamaa Bundestagis toimunud 2. kooronasümpoosionil loodusravile keskenduv günekoloog ja üldarst dr Ronald Weikl, kes on Arstide ja Teadlaste Selts Tervise, Vabaduse ja Demokraatia eest  (Mediziner und Wissenschaftler für Gesundheit, Freiheit und Demokratie, MWGFD) kaasasutaja ja aseesimees. Ta ütleb, et nurisünnitused, verejooksud, aga ka kasvajate teke on pärast COVID-i vaktsineerimiskampaania algust günekoloogia valdkonnas sagenenud.

 

Dr Ronald Weikl hoiatas varakult mitte ainult maskinõude ohu eest, vaid juhtis tähelepanu ka geenipõhiste COVID-vaktsiinide negatiivsetele mõjudele. Allpool lühike intervjuu temaga sel teemal.

 

Millised on teie kogemused meditsiinipraktikas COVID-i vaktsineerimisega seotud kaebustega?

Günekoloogina olen märganud, et paljudel naistel esieb rohkem menstruaaltsükli probleeme nagu menstruatsiooni ärajäämine, läbimurdeverejooks või tugev verejooks. On ka selliseid uuringuid, mis näitavad, et vähemalt 50 protsendil vaktsineeritud patsientidest esines menstruaaltsükli probleeme. Menstruaaltsükli häired võivad omakorda põhjustada ka viljakuse probleeme.

Paraku on ilmnenud, et Covid-vaktsiini mRNA võib sattuda igasugustesse rakkudesse. Vaktsiinis sisalduvatel nanolipiididel on suur vastuvõtlikkus munandite ja munasarjade kudede suhtes. Kui need seal aktiivseks muutuvad, võivad need organid saada kahjustusi. Naistel võib see väljenduda veritsushäirete või isegi viljakuse probleemidena.

Mul on mitu patsienti, kes kaotasid lapse raseduse ajal vahetult pärast vaktsineerimist, raseduse alguses aga esines s

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt