Vaktsineerimiskatastroof Suurbritannias? Riiklik statistikaamet avaldas kõigi surmapõhjuste analüüsi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. september 2023 kell 13:06Fotokollaaž: reitschuster.de

Kohe on käes sügis ja koos sellega hakkavad tööle ka iga-aastased inimkehade puhastusprotsessid, mida nimetatakse külmetushaiguste ja gripitaoliste haiguste hooajaks. Mitmete riikide koroonaterroristid juba kasutavad seda looduslikku tsüklit, et veenda oma elanikkonda uusi koroonameetmeid vastu võtma ja ohtlikes inimkatsetes osalema.

 

Nn vaktsineerimise vastu on mõjuvaid põhjusi – muu hulgas on tõestatud, et see ei kaitse „nakkuse“ (haigestumise) ega ka väidetava SARS-CoV-2 leviku eest. Tänaseks on olemas piisavalt kindlaid tõendeid, mis viitavad sellele, et see mRNA geeniteraapia pole mitte ainult kasutu, vaid halvimal juhul isegi kahjulik.

 

Suurbritannia riikliku statistikaameti murettekitavad arvud

Nüüd on Suurbritannia riiklik statistikaamet (ONS) avaldanud murettekitavad arvud üldiste surmapõhjuste kohta Inglismaal. Statistikateenuse kirjeldus ütleb: „Oleme Ühendkuningriigi suurim sõltumatu riikliku statistika koostaja ja tunnustatud riiklik statistikainstituut. Vastutame majanduse, rahvastiku ja ühiskonna statistika kogumise ja avaldamise eest riiklikul, piirkondlikul ja kohalikul tasandil.

“Tõend mRNA katastroofi kohta! Inglismaa mRNA andmete laviin, mida seni varjati, on paljastatud. Nüüd saame võrrelda kõigi põhjuste surmade protsenti (vaktsineerimise staatuse järgi) vaktsiini saamise protsendiga. Kõik usuorganid, tervishoiuasutused, tervishoiutöötajad, poliitikud, apteegijuhid, statistikud, kohtunikud ja teised täiskasvanud on nüüd kohustatud kaitsma oma kogukondi mRNA eest,” kirjutab reitschuster.de.

Suurbritannia ONS tegutseb umbes samadel alustel nagu Eesti statistikaamet. Kuid selle olulise erinevusega, et selliseid plahvatusohtlikke andmeid, nagu seal praegu avaldati, meie riigis ei avalikustatata, vaid sõltumatu meedia peab advokaatide abiga neid andmeid välja pinnima.

Vaktsineerimismäära ja surmajuhtumite lahknevus

Tähelepanelik Briti blogija vaatas Inglismaal ONS-is registreeritud surmajuhtumeid – jaotatuna vaktsineerimise staatuse järgi – ja võrdles neid

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt