Hämmastavad udarad: teadlane seletab lihtsalt lahti, miks piim on meile kahjulik

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. august 2017 kell 15:36Kas piimatooted on meile kasulikud? Reklaamitakse ju iga päev, et piimatooted peavad olema meie menüüs olulisel kohal. Ometi on hästi teada, et paljud rahvad ei talu piimatooteid, ja isegi piimatooteid hästi omastavate rahvaste seas esineb paljudel nende vastu allergia. Kas on võimalik, et toimub piimatoodete ületarbimine? Miks ei soovitata imetavatel emadel tarbida piimatooteid? Uuemad tõendid viitavad piimatoodete seotusele mitte ainult allergia, vaid ka potentsiaalselt surmavate haigustega, nagu osteoporoos, leukeemia, diabeet jpm. Dr Walter J. Veith selgitab oma loengus selgelt ja lihtsalt, miks piim on inimesele kahjulik, toob teadusviiteid ja räägib oma uuringutest. 

 

Kireva eluga Saksa professor dr Walter J. Veith on rääkinud inimese evolutsioonist, okultismist ja toitumisest juba aastaid, tema loengud olid populaarsed 80.-90. aastatel, aga nende populaarsus kasvab veel tänagi. Põnevat vaatamist/kuulamist!

Loengu eestikeelse kokkuvõtte leiad siit.

 

 

Allikad ja lisalugemist: Mida Uskuda, Banaanisaar, tasuta loengud Walter J. Veith´i kodulehelWalter J. Veith´i loengud eestikeelsete subtiitritega

Foto: peta2.com

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt