Järjejutt: Dr Wallachi loeng “Surnud arstid ei valeta”, 2. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. september 2023 kell 10:25wallach

Fotod: ageofautism.com, www.bennyhinn.org

Joel D. Wallach on USA-s väga populaarne arst, kelle teooriad toitumisest ja tervisest selgitavad, et nn loomulikku surma põhjustab enamasti vale toitumine. Avaldame järjejutuna kokkuvõtte Wallachi legendaarsest loengust “Surnud arstid ei valeta”. Teises osas jõutakse konkreetsete haiguste põhjuste juurde, milleks enamjaolt on ühe või teise aine puudus organismis. Wallachi loengu esimest osa saad lugeda siit.

Kas arstid ignoreerivad teadusuuringuid?

Olen veendunud, et kuna me ise soodustame arstide rikastumist kindlustuse ja riiklike rahaliste toetuste abil, on ka nemad meile üht-teist võlgu. Nad peaksid meiega jagama vähemalt informatsiooni uusimate meditsiiniliste uuringute tulemuste kohta. Kas keegi teist on saanud oma arstilt sellist informatsiooni? Ei. Huvitav, kas pole? Minul on suur hulk infot, mida tahan teiega jagada.

 

Maohaavandid

Kas keegi teist on kuulnud, et maohaavandite tekke põhjuseks on stress? Juba 50 aastat tagasi teadsime veterinaarias, et sigade haavandtõve põhjustajaks on helikobakter. Seale ei saanud kallist maooperatsiooni lubada – ja kui olekski saanud, maksaks seakarbonaad 275 dollarit 0,5 kg. Saime teada, et on olemas selline mikromineraal nagu vismut, mille abil on võimalik sigadel ära hoida ja välja ravida maohaavandit ilma igasuguse kirurgilise vahelesegamiseta. Nii tegimegi. Ravi läks maksma keskmiselt viis dollarit sea kohta. Ravisime vismuti, teiste mineraalide ja tetratsükliini (antibiootikum) abil.

Riiklik terviseinstituut esines alles 1994. aasta veebruaris avaldusega, et maohaavandeid põhjustavad bakterid, mitte stress, ja et seda on võimalik välja ravida. Niisiis, tarvitades ülalnimetatud mineraali, võib maohaavandi välja ravida, vismut on saadaval apteegis Pepto-pismooli (Eesti Ravimiameti register ei anna ühtegi vastet vismutiga – toim.) nime all. Jälle on teie ees valik: ravida end terveks viie dollariga või lasta ennast lõhki lõigata. Valik on teie.

 

Vähk

Mis on teiseks peamiseks surma põhjuseks ameeriklaste hulgas? Jah, see on vähk. 1993. aasta septembris tegi riiklik onkoloogianstituut peale vähihaigete jälgimist avalduse, et leiti vähivastane dieet. Järeldused tehti uuringute põhjal, mis toimusid Hiinas. Uuringute läbiviimise kohaks valiti Hiina provints Hinai, kuna seal oli registreeritud kõige rohkem vähihaigeid. Viie aasta jooksul võttis uuringutest osa 29 000 inimest. Neile anti vitamiine ja mineraale kaks korda rohkem, kui soovitatakse ameeriklastele, see tähendab, et kui C-vitamiini päevane norm on 60 mg, siis haiged said 120 mg.

Lynus Pauling, mees, keda on autasustatud kahe Nobeli preemiaga, rääkis, et kui te tahate ära hoida vähki C-vitamiini abil, peate seda tarbima vähemalt 1000 mg päevas. Siin on tulemus – arstid, kes temaga sel teemal ennastunustavalt vaidlesid, on kõik surnud (olgu taevas neile armuline!), aga Lynus Pauling on terve ja elab õnnelikult. Ta on 93-aastane, töötab 14 tundi päevas ja 7 päeva nädalas, elab Californias rantšos ja peab loenguid California ülikoolis San Franciscos (dr Wallachi loeng pärineb 1994. aasta algusest, Pauling suri sama aasta augustis – toim.). Ainult teie ise peate tegema valiku: kas kuulata igavesele unele läinud arstide nõu või pooldada doktor Paulingi arvamust.

Niisiis, on täiesti normaalne tarvitada kahekordne norm nii C-vitamiini kui A-vitamiini. Midagi halba ei juhtu. Vähem tähtis ei ole ka tarvitada tsinki, riboflaviini (vitamiin B2), molübdeeni jne. Üks grupp on aga eriti tähtis. Sinna kuuluvad kolm komponenti: E-vitamiin, karotiin ja seleen. Neid komponente tuleb tarvitada kahekordse päevanormi jagu. Kui saate sealjuures 50% kasu

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt