USA haiglates kehtestatakse töötajatele taas Covidi vaktsineerimise nõuded

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. september 2023 kell 10:13Foto: Pixabay / WiR_Pixs

Üks suur Ameerika Ühendriikide haiglavõrgustik on andnud tervishoiutöötajatele välja direktiivi, milles nõutakse, et nad peavad tegema uue “uuendatud” mRNA COVID-19 vaktsiini, mille FDA hiljuti heaks kiitis, vahendab Vanglaplaneet.

 

Providence’i haiglavõrgustik teatas sotsiaalmeedias leviva kirja koopias, et töötajatel on aega 30. novembrini uus vaktsiin ära teha või esitada meditsiiniline vabastus.

“Me kõik oleme kuulnud, et COVID-19 juhtumid on tõusuteel ja COVID-19 vaktsiini viimased uuendatud versioonid on osutunud tõhusaks uute tüvede põhjustatud tõsiste haiguste ennetamisel,” seisab kirjas, lisades: “Uuendatud mRNA-vaktsiinid kiideti FDA poolt heaks 11. septembril ja need peaksid peagi saadaval olema.”

Kirjas lisatakse, et töötajad, kes ei lase end vaktsineerida või ei esita vabastust 30. novembriks, “võidakse eemaldada graafikust, panna palgata puhkusele ja nad võidakse vallandada, kui nad jätkuvalt ei järgi asutuse poliitikat”.

 

Loe edasi Vanglaplaneedist.

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt