Saksamaa ravimiamet tunnistab, et Covid-“vaktsiinide” kõrvaltoimetest teatamise süsteem jooksis ülekoormuse tõttu kokku

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. september 2023 kell 8:03Foto: Pixabay / Whitesession

Saksamaa ravimeid reguleeriv amet tunnistab, et Covidi süstide kohta teatati nii paljudest kahjulikest kõrvalmõjudest, et spetsiaalselt loodud rakendus ei suutnud teatistega toime tulla. Septembri alguses kutsuti Saksamaal seoses Covidi uurimisega välja Saksamaa rahvatervise ameti juht Lothar Wieler ja uimastiregulatsiooni agentuuri juhi Brigitte Keller-Stanislawski. Wieler tunnistas, et Saksamaa rahvatervise amet RKI oli teinud uuringu Covidi “vaktsiinide” tõhususe kohta, kuid seda ei ole veel hinnatud. Keller-Stanislawski tunnistas aga, et kahjulikest mõjudest teatamise hõlbustamiseks välja töötatud rakendus ei suutnud suure arvu teadete tõttu andmeid töödelda ning seni 700 000-st rakenduse kaudu tehtud teatest pole hinnatud ühtegi.

 

Saksamaal on ainult üks koroonakriitiline erakond

Saksamaal algas massiline koroonapettuse süstimiskampaania 26. detsembril 2020. Maailma Terviseorganisatsiooni andmetel oli 11. juuni 2023 seisuga ligikaudu 84,4 miljonilisele elanikkonnale manustatud kokku 193 234 743 “vaktsiini”-doosi.

Saksamaa tervishoiuasutused on teinud parlamendikomisjonile avalduse, et “vaktsiini” kahjulikke juhtumeid on liiga palju, et nad suudaks nendega adekvaatselt tegeleda. Paraku, täpselt samamoodi nagu Eestis, ei uuri Saksa suuremad erakonnad plaandeemiale reageerimist, sest nad on kõik selles kaasosalised.

Kogu liiduvabariigi poliitilisel maastikul on algselt koroonapettusega kaasa läinud parempopulistlik Alternative für Deutschland (“AfD”) üksinda oma kriitilises seisukohas sulgemiste ja massilise vaktsineerimise suhtes ning ainult Brandenburgi osariigi parlamendis on neil piisavalt kohti, et potentsiaalselt luua nn koroonaajastu rikkumiste uurimiskomisjon. Probleem on aga selles, et ka AfD ei ütle siiski selgelt välja, et koroona-„pandeemia“ oli algusest peale pettus, vaid nad lähtuvad narratiivist, et see oli päris, aga reageeriti üle.

 

Kuus tundi said kajastust vaid ühes väljaandes

Reedel, 1. septembril kutsus AfD poolt kokku kutsutud Brandenburgi koroonakomitee ette Robert Koch-Instituti (RKI) juhi Lothar Wieleri Anthony Fauci Saksa kolleeg) ja Brigitte Keller-Stanislawski, farmaatsiaohutuse ja -diagnostika osakonna juhataja (Paul-Ehrlich-Institut, (PEI). Neid küsitleti kuus tundi kestnud istungil Covidi „vaktsiinide“ asjus.

Ajakirjanikud, kes teatasid innukalt Wieleri igast sõnavõtust Covidi plaandeemia ajal, ignoreerisid peaaegu täielikult tema komitee tunnistust. Väheste erandite hulgas on ajakirjanik Larissa Fußer, kes on Apollo Newsis neid põhjalikkei aruandeid esitanud. Tema väljatoodud olukord on uskumatu: ei RKI, Saksamaa rahvatervise amet ega ravimiamet PEI pole astunud isegi kõige elementaarsemaid samme, et hinnata vaktsiinikahjustuste sagedust ja olemust ega isegi vaktsiinide tõhusust üldiselt. Tehnilised probleemid, töötajate nappus ja andmete suur hulk on takistanud neil täita oma elementaarseid ülesandeid.

Keller-Stanislawski ütles, et instituut oli tohutult ülekoormatud, põhjustades nii olulisi viivitusi „vaktsiinide“ kõrvaltoimete hindamisel, mis püsivad tänaseni. Näiteks ütles ta, et PEI 2020. aasta detsembris avaldatud rakenduse SafeVac andmeid tuleb veel analüüsida. Rakenduse töötas välja PEI, et võimaldada kõrvalnähtudest hõlpsasti teavitada. Nad on saanud nii palju teateid, et on rakendust toetava tehnilise infrastruktuuri üle koormanud ja ühtekokku 700 000 teate saatnu andmed on töötlemata.

Lisaks toodi välja, et PEI töötajad olid dramaatiliselt ületöötanud. “Oli inimesi, kes tegelesid ainult surmajuhtumitega, ja inimesi, kes tegelesid ainult müokardiidiga,” ütles Keller-Stanislawski. “Meil oli palju rohkem tööd kui varem, kõik selle vaktsiini tõttu. Pidime abi saama teistelt osakondadelt, kuna meil ei olnud piisavalt inimesi kõrvalnähtude lahendamiseks.

 

Ülevaated kõrvalnähtude kohta on seni tehtud arstide ja haigete patsientide omaalgatuslike aruannete põhjal!

PEI ei hakanud istungil ebasoodsaid vaktsineerimissündmusi hindama. Nad on seda teinud juba aastaid, kuid millegipärast andis maailma kõige ohutum ja tõhusam vaktsiin nii palju kõrvalnähtude teateid, et nad rikkusid sõna otseses mõttes oma arvutid ja muutsid rutiinsed ohutushinnangud võimatuks.

Keller-Stanislawski sõnul jäävad hindamata ka kohustusliku ravikindlustuse liidu ja kindlustusseltside andmed. Kuigi RKI-l on välja töötatud programm, mis suudab kindlustusandmeid töödelda, nõuab see täiendavaid kohandusi, mis on veel tegemata. Kindlustusandmetes on näiteks arstide diagnoosid seoses Covidi vastu vaktsineerimisega, mis võiksid valgustada vaktsiini kõrvalmõjusid.

Teisisõnu, PEI, kelle ülesanne on uurida Covidi „vaktsiinide“ ohutust, on seni avaldanud kõik oma ülevaated kõrvalnähtude kohta ainult arstide ja haigete patsientide omaalgatuslike aruannete põhjal!

Nende aruannete koostamine on äärmiselt töömahukas ja arstid ei saa nende kirjutamise aja eest tasu. Paljude arstide seas juba 2021. aastal valitsenud eetos, et vaktsiinid olid “kõrvaltoimeteta”, on sundinud paljusid arste isegi mitte mõtlema terviseprobleemide seostamisele vaktsiinidega.

 

Allikad: expose-news.com, davidicke.com, apollo-news.net

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt