Emadepäev – naiselikkuse ülistus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. mai 2018 kell 9:12Täna on emadepäev ja paljude jaoks on see põhjuseks oma ema külastada ja talle lilli viia. Emade meeles pidamine on väga kena, kuid tegelikult saab seda päeva vaadelda palju laiemalt – naiseliku energia ülistamise päevana. Nii saab sellest ka püha kõigi jaoks, sest see energia voolab meis kõigis.

 

Mitu tuhat aastat tagasi oli naiselikul energial inimkonnale väga suur mõju. Siis aga kaldus kaalukeel meesenergia poole. Nüüd on ajad taas muutumas, sest naiselik ja mehelik energia on ühinemas ja tasakaalu leidmas.

Mehed hoolitsevad praegusel ajal oma järglaste eest nii, nagu nende vanaisad ei osanud ettegi kujutada. Mehed kasvatavad lapsi, samal ajal kui naised on suurfirmade juhid. Ja see pole mitte juhuslik, et mehi ja naisi suunatakse endas teistsuguseid külgi avastama – ükski mees pole vaid mehelik ja naine naiselik. Universum ise kutsub meid nägema suurt kasu, mille me saame, kui ühendame need kaks vastandlikuna näivat energiat.

Keegi ei soovi emadepäeva emadelt ära võtta, sest nemad ongi naiseliku energia üheks ehedamaks näiteks. Meil on aga veel emake maa ja emake loodus. Meil on palju naiseliku energia allikaid, mida ei piira ei lapse ja ema suhe ega sugu. Emadus on võimas naiselik energia, mis hakkab pikast unest ärkama, umbes nagu Okasroosikese muinasjutus. Just ärganud iludus kappab loojangusse oma meesvastega. Nad elavad igavesti õnnelikult, sest nad sümboliseerivad seda, mis saab siis, kui inimesed leiavad mehelikkuse ja naiselikkuse tasakaalu kõigepealt iseendas ja siis kogu maailma tasandil.

Tähistage sellel aastal emadepäeva kõikjal, kus leiate naiselikku energiat. Hoidke seda ja küsige, kuidas saaks seda suurendada. Märgake naiselikkust lilleõies, heas ja hoolivas mehes, täiskuus või kingituse saamises. Peagi on mehelikust ja naiselikust energiast saamas võimas liit, kuid selleks peab mehelik energia selle vastu sõdimise lõpetama. Kui mehelik energia annab alla, siis on naiselikul energial ruumi suunata oma graatsiat ning muuta maailm uueks.

 

 

Allikas: Examiner

Pilt: consciousreminder.com

 

Toimetas Maarja Aljas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt