Test: kui tugev on sinu kuues meel?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. mai 2013 kell 17:59 

Kas sa oled kunagi tundnud, et miski justkui hoiataks sind halva eest? Võib-olla on ka sinul väljaarenud kuues meel? Portaal Hingemaailm toob välja 20 küsimust, mille abil saab mõõta oma sensitiivsuse taset.

 

Sensitiivid ja spirituaalsema ellusuhtumisega inimesed teevad vahet alateadlikul  ja ebateadlikul ehk teadvustamata meelel. Nad usuvad, et esimene neist sisaldab impulsse, instinkte, kujutluspilte, ideid, mälestusi ja hirme, mis asuvad võrreldes igapäevase ärkvelolekuteadvusega lihtsalt sügavamal pinna all. Aga teadvustamatu on meie isiksuse  surematu osa, meie põhiolemus ehk kõrgeim mina, mis on kõigi meie ideede, intuitsiooni ja inspiratsiooni allikas.

 

20 küsimust, mis mõõdavad sinu sensitiivsuse taset

1. Kas oled kunagi saanud kehavälise kogemuse?

2. Kas tunned mõnikord ette, et sõber või pereliige helistab varsti või külastab sind ootamatult?

3. Kas oled end kunagi leidnud olukorrast, mis näib veidralt tuttav, ehkki oled kindel, et ei ole seda varem kogenud?

4. Kas sind on kunagi vallanud seletamatu negatiivne tunne võõra suhtes, keda oled äsja  kohanud?

5. Kas oled kunagi tundnud, et mõnel inimesel on võime vaid oma kohalolekuga sind rahustada  ja lohutada?

6. Kas suudad leevendada enda või teise inimese füüsilist valu oma käe asetamisega  valutavale kohale?

7. Kas oled kunagi tundnud end häirituna mingi koha negatiivsest energiast ning saanud hiljem teada, et selles paigas on kunagi toimunud mõni vägivaldne sündmus?

8. Kas tunnetad rahu pühas paigas nagu kirik või ruumis, kus inimesed mediteerivad?

9. Kas oled kunagi näinud kummitust või tundnud kellegi nähtamatu kohalolu?

10. Oled sa kunagi tundnud sulle armsa, aga meie hulgast lahkunud inimese lõhna?

11. Oled sa tundlik mineraalide ja taimede energia suhtes? Kas tunned surinat kristalli puudutades?

12. Kas oled kunagi tunnetanud kellegi kohalolu, ehkki su lähedal ei olnud kedagi, või oled  tundnud justkui ämblikuvõrku oma nahal?

13. Kas sul on kunagi olnud visioon või teadmine tulevikus tegelikult juhtunud sündmustest, mida oled hiljem võimeline ka tõestama?

14. Kas näed oma sugulaste ümber erksinist või ükskõik mis muud värvi kontuuri?

15. Kas näed unenägusid, mis tunduvad tõesemad kui igapäevaelu?

16. Kas oled kunagi näinud unes armastatud inimest, kes on tegelikult surnud, ning ärganud tundega, et tegemist ei olnud unega, vaid tõelise kohtumisega?

17. Kas oled kunagi pidanud olema kellestki lähedasest lahus ja instiktiivselt teadnud, mida  see inimene parajasti teeb, ning hiljem avastanud, et arvasid õigesti?

18. Kas oled kunagi rahulikus olekus ja kinnisilmi näinud pilkumatut silma end vaatamas?

19. Kui keegi räägib sulle oma plaanidest, kas sul on olnud kindel teadmine sellest, milline on  tulemus? Kas see tunne on osutunud õigeks?

20. Kas tunned mingi kindla perioodi vastu ajaloos tugevat tõmmet ja närivat kahtlust, et konkreetne aeg ja koht olid sulle eelmises elus olulised?

 

Sinu vastused

Kui vastasid “jah” kolmele või enamale küsimusele, on sul kahtlemata sensitiivsed võimed, mida edasi arendada. Kõik, mida vajad, on saada töö käigus teadlikuks jõududest sinu sees ja maailmas su ümber ning õppida oma sünnipäraseid võimeid tahtekohaselt suunama.

Kui vastasid “ei” kõigile küsimustele, siis ilmneb, et eitad seda poolt endas kas seetõttu, et kardad seda, mis võib juhtuda, kui avad end nähtamatutele mõjudele, või seepärast, et oled  juba kohanenud uskuma, et sensitiivsed nähtused on mingil viisil salapärased ja seetõttu ohtlikud.

 

Triin Tisler

Allikas: Hingemaailm

Foto: holisticwords.com

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt