Liin – viis, kuidas teadmisi ja tööriistu edasi anda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. juuli 2019 kell 18:56Liiniks nimetatakse dokumenteeritud ja kontrollitud teadmiste, õpetuste, tööriistade ja praktikate edasiandmise viisi otse õpetajalt õpilasele, kirjutatakse Sparkle of Light lehel Modernset Müstikakooli tutvustavas loos.

Iidsed pärisrahvad ja teadjainimesed just sel viisil olulisi universumi saladusi edasi andsid. Nad uskusid, et põlvkonnad peavad kasvama õpetustesse, sest see on ainus viis maailmaloomislugu ja väge endas õigesti kanda. Nad teadsid, et valedesse kätesse sattunud õpetused võivad tuua maailmale tagasipöördumatu kahju, mistõttu pärandatavat kunagi kirja ei pandud vaid jagati õpetajalt õpilasele – see on pühendunu teekond.

Tõelist Müstikakooli, mis on seaduslik, terviklik ja volitatud, tunneb ära olulise võtmesõna järgi – liin. Müstikakooli liin ulatub tagasi kuningas Salomoni aega, olles rohkem kui 3000 aastat vana. Kuigi Müstikakooli ajalugu küündib veelgi kaugemasse aega, pärinevad Müstikakooli õpetused ja liin just kuningas Salomonilt endalt.

Modernse Müstikakooli liin pärineb iidsest traditsioonist jagada teadmisi õpetajalt õpilasele, toetudes pühale initsieerimismeetodile.

Aegade algusest on Müstikakooli traditsioonid säilitanud väärtuse ja au, jagades jumalikkuse, universumi ja vaimse väe saladusi lineaarse ja otsese informatsiooni edastamise teel. See elutarkuse vägi on avatud kõigile, kes otsivad ja on valmis austama püha initsieeritute teekonda.

Initsieerimise ja katkematu liini ühendus tähendab asjatundjat, kes pühendunud ülimasse tegutsemisse: parema maailma loomine ja eesmärgipärase elu elamine avatud potentsiaaliga.

Kõik suured õpetajad on kõndinud Müstikakooli traditsioonipärast initsieeritute teekonda, mis on neil võimaldanud täita missiooni Maal.

Modernses Müstikakoolis on liini terviklikkus ülimalt suure tähtsusega, mis säilinud läbi mitmete meetodite, k. a:

· initsieerimine tõelisele edule läbi harmoonia ja ühtsuse (esimene initsieerimine), sisaldab ka järgnevaid tasemeid, teekonda ja sertifikaati;

· iga-aastane professionaalne enesetäiendamisvõimalus sertifitseeritud eluaktivisatsiooni läbinutele, tervendajatele, juhendajatele ja õpetajatele, et hoida tervendamise ja pakutava teenuse kvaliteeti;

· partnerlustreening juhendajatele, suurtele õpetajatele, rahvusvahelistele juhendajatele ja koolitajatele, et tagada kõrgsageduslik kvaliteet kõikides õpetustes;

· jätkuõpe: erineva tasemega pühendunud, – asjatundjad, eluaktivisatsiooni praktiseerijad, juhendajad, rituaalimeistrid, rahvusvahelised juhendajad – on kutsutud mitmel korral aastas jätkuõppele, et laiendada oma professionaalsust ja kompetentsust.

Kuuludes Modernsesse Müstikakooli liini, kuulud ka perekonda. Modernne Müstikakool on õdedest ja vendadest koosnev kogukond, kes otsustanud parendada ja suurendada humaansuse mõjuvõimu läbi vaimsuse ja inimkonna teenistuse.

Liinihoidjad

Kõikidel liinidel on oma peahoidjad. Need on isikud, kes hoiavad ja ankurdavad liine planeedil ning volitavad vaid nendel inimestel Müstikakooli usteni jõuda, kes avatud valgusele. Modernse Müstikakooli liini peamiseks hoidjaks on nn kolmeordu: Gudni Gudnason, Dave Lanyon ja Hideto Nakagome. Nii hoolitsetakse, et säiliks liini puhtus ja selle õpetused. Lisaks liinihoidjale on olemas ka 12 naisliikmeline kvoorum, kes vastutab kooli juhtimise eest. Kvoorumisse kuuluvad kõrgemalt initsieeritud naised üle kogu maailma. Kvoorum ja liinihoidjad teevad koostööd, selle nimel, et inimkonna teenimine ning kooli juhtimine toimuks parimal võimalikul viisil ning koostöös kõrgemate valguse hierarhiatega.

 

Uuri lisaks: Modernse Müstikakooli klasse ja initsieerimist on võimalik huvilistel ka Tallinnas läbida. Järgmine oma sisemise väe avamise klass, koos kuningas Salomoni liini pühitsemise tseremooniaga toimub 7-8 september. Lisainfo ja registreerimine Sparkle of Light lehel.

Allikad: Sparkle of LightModern Mystery School International

Foto: unsplash.com

 

Toimetas ChandaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt