Lille Lindmäe: Kvanthüpet saab teha igal elualal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. aprill 2018 kell 13:43Lille Lindmäe, keda tuntakse peamiselt bioväljade tikkija, ekstrasenssi ja ley-liinide meistrina, annab tuleval reedel, 4. mail Tallinna Ülikoolis koos India Quantum Activism University eestvedajate Anil Sinha ja Dinesh Kukrejaga põneva loengu kvantaktivismist, mis põhineb 30 aastat Oregoni Ülikoolis töötanud tippteadlase dr Amit Goswami pikaajalisel kvantfüüsika uurimistööl ja praktikal.

 

Kvantfüüsikutele on tänaseks selge, et kõige aluseks ei ole mitte mateeria, vaid kõike hõlmav teadvus. Kvantfüüsika, käsitledes vaimsust ja teadust tasakaalus,näitab võimalusi kvanthüpeteks uutesse energiatesse. See pakub uutlaadi võimalusi kõigile ja kõiges. Oluline on tasakaalustada vaimsed ja füüsilised tegevused.

Juttu tuleb kvanthüpetest, mida saab teha igal elualal. Kohtade arv on piiratud, seega tuleks eelnevalt registreerida. Olemas ka eestikeelne tõlge.

Loengu esinejad:

Lille Lindmäe on ülitajur, bioväljade tikkija ja ley-liinide meister. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas. Aastatel 1990 -1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina. Üle 12 aasta on pidanud loenguid TÜ arstiteaduskonna perearstide toitlustusalastel täienduskursustel ja kahel aastal valikloenguid Tallinna Meditsiini Kõrgkoolis.
25 aastat on töökogemust Soomes biovälja korrastajana ja koolitajana, on pidanud loenguid neljas keeles mitmel maal, osa võtnud kohalikest ja rahvusvahelistest konverentsidest. Ta on kirjutanud kolm raamatut:“Iidse teadmisega õnnistatud” (2003), “Tähed on bioväljas ja taevas” (2006) ning “Loome Kuldset Ajastut”(2017). Raamatud on ilmunud eesti, soome, vene ja inglise keeles. Lille on kutsutud ülemaailmsesse Quantum Activism projekti, mille asutajaks on dr Amit Goswami (Oregoni Ülikool).

Anil Sinha on tegelenud Indias, Bangalore Pyramid Valley juures teadvuse uuringutega mitu aastakümmet. Ta on üks Quantum Activism asutajatest ning Quantum Activism University ning Quantum Activism Villages eestvedaja.

Dinesh Kukreja on edukas ettevõtja Indias. Ta juhib praegu Quantum Activism University loomist, lisaks on ta Quantum Activism tegevjuht.

Lille Lindmäe kvantaktivismi seminaril Indias, temast paremal dr Amit Goswami

Kiika ka 27. aprillil eetris olnud Tallinna TV saadet “Maatriks“, kus räägiti Indiasse loodavatest uut tüüpi küladest, mis sobivad uude ajastusse – kvantkülasid. Nende loomises osalevad eestlased ja samuti India teadlased. Ühe töörühma on moodustanud Oregoni Ülikooli teoreetilise kvantfüüsika emeriitprofessor Amit Goswami, kes on kvantteooriat juba pikka aega tutvustanud.
Ka Eestis on võimalik hakata uuel tasemel elukeskkonda ehk kvantkülasid looma… Vaata lähemalt:

 

Allikad: Lille Lindmäe veebileht (4. mai loengu info ja registreerumine), Maatriks: KvantkülaKvantaktivism.ee

Fotod: lille.ee

 

Toimetas Sander Soomaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt