Mõtisklus: Kõik on võimalik. Ja kõike saab muuta!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. detsember 2018 kell 20:23Kas sina juba oskad oma võluvõimeid kasutada? Või eelistad jääda mugavustsooni ja olla mineviku ohver, selle asemel, et lõpetada käesolev aasta luues endale (hirmu)vaba olevik ja tulevik? “Mineviku kogemusi saab muuta. Saab ajas rännata ja vaadata olukordi uue nurga alt. Võtta vastu neutraalse vaatleja positsioon ning hinnata oma kogemus enda jaoks ümber. Või siis lihtsalt andestada endale, et siuke jama on loodud ning see lihtsalt lahti lasta. Me kõik teeme vigu. Ja andestamatuid teguviise ei ole maailmas olemas. Kõik on kokku koostöö,” mõtiskleb oma Facebooki lehel doula Ingrid Õun.

 

Kõik on võimalik. Ja Kõike saab muuta!

Iseendale loomulikku ja igapäevast sagedust saab perspektiivide avardamisega laiendada. See vajab soovi ja pingutust, aga mida rohkem seda harjutada, seda lihtsam see on.

Mineviku kogemusi saab muuta. Saab ajas rännata ja vaadata olukordi uue nurga alt. Võtta vastu neutraalse vaatleja positsioon ning hinnata oma kogemus enda jaoks ümber. Või siis lihtsalt andestada endale, et siuke jama on loodud ning see lihtsalt lahti lasta.

Me kõik teeme vigu. Ja andestamatuid teguviise ei ole maailmas olemas.
Kõik on kokku koostöö.

Me ei ole inimestena oma mineviku ohvrid, aga praegune aeg toob valukohad kergesti üles. Käib tõeline aastalõpupuhatus ja ajas rändamiseks ei pea me erilist vaeva nägema – kõik valukohad tuuakse kandikul meie rakutasandist nähtavale.

Ja oleks need, siis mõistusetasandil meile arusaadavad selle elu temaatikad, oh ei!

See puhastus käib mööda väga sügavaid mustreid ja ajaliine. Inimesed oma Elu ja loominguga on Suuuured ja võimsad tegelased. See, kes me oleme praegu, on ainult jäämäe tipp. Me oleme hiiglased, kes ulatuvad oma olemusega läbi aegade ja sageduste, samas oleme me oma siinseid rõhuvaid mustrimänge väga tõsiselt uskuma jäänud ning läbi selle endale kannatusi loonud.

Alguses oli lõbus neid sõjamänge mängida ja vastandumismustreid taguda, aga nüüd on silmad sogased ja enam nagu ei mäletagi, et lisaks hirmumaailmale on veel üks palju suurem ja kandvam süsteem, mis põhineb armastusel, austusel ja vabadusel.

Neutraalse vaatleja positsioon tähendab vaba tahte rakendumist harmoonilises koostoimimises. See on tingimusteta vaba armastus. Värske ja puhanud armastus, mis tekitab kehasse selguse ja rahutunde. Nagu tõeliselt ja päriselt puhates. Korraks nagu puhkaks sellest elumängu ja hinnangute virr-varrist.

Süda on nii lahti, et läbi selle saab hingata. Ja kogu keha täitub puhta algse loomissagedusega.

Me lihtsalt oleme valmis neid vanu mänge lõpetama.

“Tahad edasi olla ohver?”

“Tahad edasi uskuda, et Sind armastatakse ainult siis, kui Sa end pooleks tõmbled ja ainult teiste heaolule mõtled?”

“Tahad edasi uskuda, et Sa oled üksi oma kogemuses väga eriline ja ainult väga vähesed inimesed mõistavad sind?”

Ja nii edasi ja edasi.
Või siis hoopis: ja nii tagasi ja tagasi.

Luba endal muutuda. Luba oma kogemustel muutuda. Tunne, et me kaotame miskit olulist iseendast, on lõks.
Me kaotame ainult selle hirmusüsteemi ja sogased silmad. Kogu maailm varisebki kokku, aga me oleme veeeel suuremad, kui see hirmusüsteem.

Meile on antud võimalus kogeda Elu läbi südametasandi. Ja kui varasemalt sai end selleks häälestada läbi teadliku taotluse, siis praegu ei ole vaja isegi soovida, kui on valmisolek, siis juhtub see iseenesest.

Nii et, kui isiklik möll niidab jalust, siis tea, et see on südametasandihäälestus reaalsusesse, kus kõik on võimalik ja kõike saab muuta. Nüüd on vaja lihtsalt oma võluvõimeid kasutama õppida. (Võluvõimetena tunduvad need oskused praegu, varsti pole neis midagi maagilist. On lihtsalt täitsa tavaline loomisreaalsus oma loomulike annete pealt.)

Hirmuvalitsuse aeg on läbi.
Me oleme iseendal alati olemas.

 

Ingrid Õun

 

Allikas: Ingrid Õun – Doula / Facebook

Fotod: Kristina Makeeva, thoughtco.com

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt