Tasuta loeng: Antimateriaalne osake – vastus kõikidele küsimustele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. november 2013 kell 18:52Eestit külastab veedaliku filosoofia ja bhakti-jooga rahvusvaheliselt tunnustatud õpetaja Sriman Sankarshan Das Adhikari (USA). Seoses külastusega toimub 7. novembril Tallinna ülikoolis tasuta loeng “Antimateriaalne osake: vastus kõikidele küsimustele”. Das Adhikari tuleb Eestisse oma rahvusvahelise loengutuuri raames.

 

Das Adhikari on bhakti-jooga ja veedaliku praktilise filosoofia ülemaailmselt tunnustatud ekspert. Rahvusvahelise Krišna Teadvuse Koguduse (ISKCON) ühe juhtiva õpetajana on ta pidanud tuhandeid loenguid arvukates templites, ülikoolides, koolides ja õpikogukondades üle kogu planeedi. Alates 1971. aastast tegeleb ta bhakti-jooga praktiseerimise ja õpetamisega. Tänu oma loengutele, pühendumuslikule muusikale, ja mis kõige tähtsam – tänu oma isiklikule kontaktile –, on ta aidanud tuhandetel inimestel saada vastused elu tähtsaimatele küsimustele ning juhendab neid nende teel elu kõrgeima täiuslikkuse suunas.

 

Loengus käsitletavad teemad

– Erinevad teadvusetasandid
– Hea ja halva, õnne ja kannatuse kogemine vastavalt meie teadvusele
– Vastused, mida me saame oma elus sõltuvad meie teadvusest
– Arendades oma teadvust, toome oma elusse parimat
– Teadvuse allika mõistmine
– Reaalsuse absoluutse tajumise, Krišna teadvuse saavutamine

Lisaks vastab Das Adhikari kõikidele kuulajate küsimustele.

Loeng on tasuta ning mõeldud eeskätt TLÜ üliõpilastele, õppejõududele ja personalile, kuid oodatud on ka kõik teised huvilised. Loengule järgneb avatud küsimuste ja vastuste ring. Loeng on inglise keeles, eestikeelse tõlkega ja toimub 7. novembril 2013 kell 18– 20 Tallinna ülikoolis, aadressil Uus-Sadama 5, Mare maja 2. korrus, Tallinna saal M-218.

 

Lisainfo: Eesti Krišna Teadvuse Koguduse koduleht

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt