Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

“Hallo, Kosmos!” Teletornis: UFO-aasta 2014 meil ja mujal maailmas

11. jaanuar 2015 kell 17:101360930864_5255_UFOKolmapäeval, 14. jaanuaril kell 18 toimub Tallinna Teletornis Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” avalik salvestus, mis teeb tagasivaate mullustele värvikamatele UFO-sündmustele.

 

Möödunud aasta värvikamaid ufo-nähtusi Eestis ja laias maailmas harutavad ufoloog ja anomaalsete nähtuste uurija Igor Volke, Tartu Ülikooli folkloristika doktorant Kristel Kivari ja lennuohutuse ekspert ja ufo-fänn Priit Rifk.

“Uurin oma ala asjatundjatelt, mida põnevat pulbitseb kodumaisel paranormaalsel põllul ja säriseb ufosfääris, millised olid möödunud aasta olulisimad rahvusvahelised ufo-sündmused, kuidas edenevad maavälise mõistusliku elu otsingud, kuidas toimuvad anomalistika uurimised ja välitööd, millised on ufoloogia uued suunad laias maailmas ja palju muud põnevat,” räägib toimuvast saate “Hallo, Kosmos!” autor Ingrid Peek.

 

Registreeru sündmusele Facebookis.

Uuendus: Registreerumine sündmusele on lõppenud! UFO-huvilised, kes saali ei mahu, saavad kuulata vestlust juba sel pühapäeval, 18. jaanuaril kell 14 Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Allikad ja lisainfo: Alkeemia, “Hallo, Kosmos!” arhiiv

Foto: ufoandalien.com

 

Toimetas Mariann Joonas