Ärimees jäi oma hotelli lifti neljaks päevaks lõksu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. aprill 2013 kell 18:01 

Rootsi päritolu 58-aastane ärimees pidi veetma neli päeva oma Austrias asuva hotelli liftis, sest liftirikke hetkel polnud tühjana seisvas hotellis kedagi peale tema ning mobiiltelefoni oli ta jätnud oma töölauale, kirjutab ERR.

 

Hotelliomanik Thomas Fleetwood oli parajasti tegemas sulgemiseelset ringkäiku oma Bad Gasteinis asuvas hotellis Eden, kui üheinimeselift, millega ta parajasti sõitis, katki läks, vahendas The Local. Mees oli teel viiendalt korruselt esimesele korrusele ning oli unustanud mobiiletelefoni töölauale.

Parasjagu tühjalt seisvas hotellihoones puudus küte ning Fleetwoodil polnud kaasas ei vett ega toitu. Appihüüdeid keegi ei kuulnud ning katsed liftist välja murda ebaõnnestusid. Fleetwoodi sõnul polnud lift kunagi varem katki läinud ning ta lihtsalt polnud osanud sellist ohtu ette näha.

Mehe elu päästis tema sõber, kes tuli neli päeva hiljem hotelli, märkas tühjendamata postkasti ning kutsus kohale päästetöötajad. Fleetwood viidi kohalikku haiglasse kosuma.

Ärimehe enda sõnul aitas teda nooruses Rootsi ajateenistuse ajal läbitud ellujäämiskursus. “Ma olen enda üle uhke, sest ma ei sattunud kordagi paanikasse. Ma rääkisin endaga ning ma mõtlesin oma tulevikuplaanidele,” selgitas ta.

 

Allikad: ERR, The Local

Foto: Internet

 

Toimetas Õnne Puhk

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt