Kuula: Eestisse tuleb rahulauljatar ja muusik Tina Malia

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuli 2017 kell 15:04Muusik Tina Malia võitis 2016. aastal Ülemaailmse Rahu Laulu (Global Peace Song Awards) auhinna neljas kategoorias, mistõttu võib teda lugeda armastatuks teerajajaks, kasvatamaks kogukonda, mis ühendab inimesi ülemaailma, kes soovivad harmoneeruda emakese Maaga, väljendades seda läbi kunsti, tervise, hariduse ja muusika. 31. augustil esineb ta Tallinnas Kumu auditooriumis

 

Multitalent Malia kasutab enda annet nii laulude kirjutamiseks, pillide mängimiseks kui ka produtseerimiseks, et väljendada enda sisemist kiirgust eriliselt avara loovusrikkusega. Tema hääle kohta on öeldud, et see on õrn kui ingli ohe ning samas võimas kui ookeani müha.

Tema ema, tuntud pianist ja ooperilaulja Lõuna-Koreast, oli Tina liikumapanev jõud klassikalises muusikalises hariduses ning tema isa oli see, kes ostis talle kitarri 15-aastaseks saamise puhul ja julgustas teda järgima enda muusikalist uudishimu.

Tina võitis tunnustust juba pärast oma esimese plaadi “Shores of Avalon” esitlust ning tänu maailma esiloitsija Jai Uttalile, kellega asus koos laulma, sai ta osaks rikkast sanskriti mantrate spirituaalsest traditsioonist.

“Muusikal, läbi enda õrna ilu, on võime vabastada süda, kõrgendada hinge ja ühendada kogu-konnad üle kogu maailma. Kui me koguneme, et koos laulda, tantsida, palvetada ning mäletada meie ühtekuuluvust elu ja üksteise vahel, oleme võlutud armastusest, mis liigub läbi heli. Ma ei saa mõelda paremat viisi veeta enda aega, kui jagada seda rõõmu,” ütleb Tina Malia.

Tina kõikehõlmav maailmavaade ja kunstiline perspektiiv on viinud teda koostööni nii stuudios kui elava muusika näol mitmesuguste ikoonartistidega nagu poplaulja India.Arie, austusväärsete loitsimisartistidega nagu Deva Premal & Miten, maailmamuusika lemmikutega nagu Omar Faruk Tekbilek ja Idan Raichel, EDM Trailblazer, Bassnectar, ning ühe armastatuma laulukirjutaja Kenny Logginsiga.
Kuula ka Tina Malia laule:

 

Allikad ja lisainfo: GoodNews, Global Peace Song AwardsPiletilevi

Foto: myspace.com

 

Toimetas Monika KuzminaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt