Kampaania kestab vaid südaööni: Telegram.ee aastatellimusega kaasa konverentsi online-pilet!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. november 2023 kell 9:53Fotokollaaž: Canva.com

Telegrami sügiskampaania ” Telegram.ee aastapaketiga (50€) kingituseks konverentsi “Tuleviku Foorum” ONLINE PILET (väärtus 26€)!” on lõpusirgel – aastatellimusega saad kingituse kaasa vaid 7. novembrini, st täna südaööni.

 

Uudisteportaal Telegram.ee kutsub üle pika aja ellu konverentsi ja see keskendub küsimustele: kuidas ellu jääda selles muutuvas maailmas, astuda Matrixist välja, võtta vastutust enda elu eest ja millised on lahendused erinevates eluvaldkondades üles kerkinud probleemidele.

Konverents toimub 11. novembril T1 Cinamon kino suures saalis, kuid pakume võimalust vaadata konverentsi ka otseülekandena või järelvaatamisega. Online piletid on saadaval SIIN, või kingitusena, kui soetad hiljemalt 7. novembril Telegram.ee aastapaketi.

 

 

KONVERENTSIL ESINEVAD:

* psühholoog Kristjan Puusild – “Psühhoteraapia – kas, millal ja milleks”
* ettevõtja ja investor Risto Rossar – “Raha kui ühiskonna tervise indikaator”
* ettevõtja Kee Abel – “30 päevaga jalad alla ehk kuidas end kuu ajaga nullist üles töötada”
* taimetark Irje Karjus – “Muutunud teadvuse seisundid ja seened”
* homöopaat Merle Martinson – “Homöopaatia – biohäkk minevikust”
* personaaltreener Stefan Järv – “Filoleetlus ja selle praktiline kasutegur igapäevaelus”
* uurija John Le Bon (Austraalia) – “Ajaloopettusest” (sünkroontõlkega eesti keelde)
* paneelvestlus lapsevanematele: “Kuidas muutuvas maailmas tagada lapsele turvatunne; mida teha lapse heaoluks, kui koolis räägitakse üht ja kodus teist”. Juturingis osalevad Merle Liivak Praks (Ajakirja EMA peatoimetaja), Laura Valk (terapeut ja motivatsioonikõneleja), Kristo Tuurmann (Paps.ee isade koolitaja), Palbo Vernik (Eesti Lastevanemate Liit) jt. Vestlus juhib Telegram.ee peatoimetaja Mariann Joonas.
* paneelvestlus: “Kuidas teha nii, et koroonapettuse ajal toimunu enam kunagi ei korduks.” Paneelis osalevad dr Helen Lasn (neuroteaduste doktor, MTÜ Ühinenud Meedikud ja Teadlased), Robert Sarv (jurist), Elvis Brauer (ettevõtja, Tallinna Linnavolikogu linnavarakomisjon), Peeter Proos (ajakirjanik, Vanglaplaneet,ee), jt.
* kogukonna idee tutvustaine – Telegram.ee juht Hando Tõnumaa.

Päeva juhib Telegram.ee hommikupodcasti saatejuht ja vaimsete teemade TikToki-staar Anneli Roots.

Telegrami konverents “TULEVIKU FOORUM” toimub 11. novembril 2023 Tallinnas, T1 Cinamon kino suures saalis, lisainfot sündmuse ja piletite kohta leiad siit: https://fienta.com/et/telegrami-konverents-2023-tuleviku-foorum

 

Sügiskampaania raames saad Telegrami tellida ja online-pileti kingituseks siit:

 

 

Toimetas Telegram.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt