Podcast “Imede hommik Telegramiga” #37: Armastusest ja mitte-armastusest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. november 2023 kell 8:44Foto: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Canva.com

Teie ees on kolmekümne seitsmes Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Suhted ja armastus. Kui paljud suhted tegelikult armastussuhtes on? Mis on armastus ja mis ei ole armastus? Kõike seda käsitleme tänases saates läbi Eckhart Tolle raamatu “Siin ja praegu: kohaloleku jõud”, millest oled lahkesti oodatud osa saama.

PS. Annelit on võimalik vaatama/kuulama tulla 11. novembril toimuvale Telegrami konverentsile “Tuleviku Foorum“, kus ta tervet päeva juhib!

 

“Positiivne on, kui oled partnerisse armunud. Alguses pakub see sügavat rahuldust. Sa elad. Su olemasolul on äkki mõte, sest keegi vajab sind ja laseb sul end erilisena tunda ning sina vastad samaga. Koos olles tunned end terviklikult. See tunne võib kasvada nii suureks, et muu maailm kaotab tähtsuse. Sa aga oled ehk tähele pannud, et selles intensiivsuses on oma annus nõudlikkust ja klammerdumist. Sa satud teisest inimesest sõltuvusse. Temast saab sinu narkootikum.”

Mõnusat kuulamist:

 

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt