Videointervjuu Peeter Proosiga: olukorrast Eestis, maailmas ja Telegrami konverentsist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. november 2023 kell 12:05Peeter Proos, Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa. Foto: ekraanikuva

2. novembri hommikul kohtusime videosilla teel Vanglaplaneet.ee juhi Peeter Proosiga ning rääkisime, mis toimub Vanglaplaneedis, maailma (sõja)poliitikas, Eesti ühiskonnas ja piilusime ka 11. novembril toimuva Telegrami konverentsi “Tuleviku Foorum” programmi.

 

Proos leiab, et kui vaadata maailmas juba kehtestatud ja vastu võtmisel olevad seaduseid, siis on ilmselge, et püütakse vaigistada ärganud inimeste hulka. Küll aga usub Peeter, et enne, kui olukord läheb paremaks, võib ta minna veel hullemaks. Ja seetõttu ootab ta Telegrami konverentsi kavast eriti just finantstarkuse ja majanduse teemalisi ettekandeid, et saada konkreetseid näpunäiteid lähitulevikuks valmistumiseks.

Populaarse portaali Vanglaplaneet.ee juht ise osaleb konverentsil vestluspaneelis “Kuidas teha nii, et koroonapettuses toimunud inimõiguste rikkumised ei saaks kunagi enam korduda?”.

Vaata videokohtumist lähemalt siit:

 

TELEGRAMI KONVERENTSi lisainfo ja piletid leiad siit: fienta.com/et/telegrami-konverents-2023-tuleviku-foorum

NB! Telegrami sügiskampaania: Telli Telegram 1 aastaks ja saad kingituseks ONLINE PÄÄSME 11. novembril 2023 toimuvale Telegrami konverentsile!

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt