Telegrami Podcast #83: SOS! Ignoreeritud WHO pandeemialeping, mis muudab kõigi elusid (külas dr Helen Lasn)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. oktoober 2023 kell 16:48Foto: Telegram.ee + Canva.com

Paar nädalat tagasi külastas meie podcasti dr Helen Lasn, kes on nii Telegram.ee lugejale kui ka laiemale üldsusele saanud tuttavaks koroona-ajastul seoses oma julgete sõnavõttude ja kriitikaga koroonameetmete ja kriisi lahendamise aadressil. Neuroteaduste doktor kuulub ka ühingute MTÜ Ühinenud Meedikud ja Teadlased ning Maailma Tervisenõukogu Eesti (World Council of Health Estonia) juhatustesse.

Viimase organisatsiooniga on nad kokku pannud pöördumise valitsusele, riigikogule ja õiguskantslerile seoses Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) rahvusvaheliste tervise-eeskirjade muudatuste ja pandeemialepingu murettekitava sisuga.

 

Just pandeemialepingust, eeskirjade muudatustest ja nende äärmiselt invasiivsest ja demokraatiat ohustavast sisust räägimegi. Ja kuidas on võimalik, et laiatarbemeedia ja valitsusasutused juba häirekella ei löö?

Vaata tervisediktatuuri lahti selgitavat saadet siit ja jaga ka teistega:

 

World Council of Health Estonia tegemistel ja WHO lepinguga seonduval saad silma peal hoida Facebookis. WCH Estonia pöördumisega valitsuse poole ja WHO lepingu ohtudega saad tutvuda SIIN. Kui soovib pöördumist ise Riigikogu liikmetele või teistele vastutavatele isikutele saata, siis lae kogu PDF alla siit!

NB! DR Lasn osaleb ka koroonakriisi teemalises vestluspaneelis 11. novembril toimuval Telegrami konverents “Tuleviku Foorum”.

PS. Kõigi selle saate FB teaseri jagajate vahel loosime välja kasti Lumiorava magneesiumivett.

 

Saatejuhid: Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas

Muusika: ROY KNOX – Earthquake [NSC Release]

Telegrami heliplatvormid:
♦ Soundcloud 
♦ Spotify 
♦ Podbean
♦ iTunes 

Salvestus: Telegram HQ, Das Haus

Režissöör/operaator/monteerija: OP

Thumbnail: Canva

Kirjuta meile: podcast@telegram.ee

Vaata ka: Telegrami FacebookTelegrami Instagram

Ulmefilm.eeAvalik kiri I ja II

Saadet toetasid: Reval Buch, Lumiorav

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt