Lugu mehest, kes kaebas naise kohtusse “koledate” laste pärast 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. august 2023 kell 18:33Ajal, mil üha rohkem naisi (ja ka mehi) on oma välimust iluoperatsioonidega lihvima hakanud, on paslik meelde tuletada aastate tagust omamoodi veidrat uudist hiina mehest, kes kaebas oma naise kohtusse, kuna tal on “koledad lapsed”. Lugu sai alguse sellest, et Jian Feng-nimelisel mehel ja tema naisel sündis beebitüdruk, keda mees kirjeldas mitmete teadete kohaselt kui “kohutavalt inetut last”. 

 

Kaheldes, et pisitüdruk ei pruugi olla tema oma, otsustas mees teha DNA-testi, mis hiljem paljastas, et “kole” laps siiski on mehe järglane. 

Kui DNA-testid tõestasid, et laps on tema oma ja naine ei petnud teda, nagu ta varem kahtlustas, otsustas ta seekord oma tänaseks endise naise vastu pettuse tõttu kohtusse kaevata. 

Seejärel kaebas mees väidetavalt oma naise “teeskluse” alusel kohtusse pärast seda, kui ta sai teada, et tema naine kulutas enne abiellumist iluoperatsioonidele 100 000 dollarit. 

Feng jätkas hagi esitamisega oma naise vastu, kes sünnitas talle lapse, kes ei näinud välja ei tema ega oma ema moodi. Kohtunik otsustas, et naisel oleks tulnud rääkida oma mehele, et tema välimust Lõuna-Koreas kirurgiliselt muudeti, ja kohustas naist maksma Fengile 120 000 dollarit. 

“Ma abiellusin oma naisega armastusest, kuid niipea, kui saime esimese tütre, tekkisid meil abieluprobleemid, meie tütar oli uskumatult inetu, nii et see kohutas mind,” ütles Jian Feng. 

Kuigi lugu on kajastanud arvukad uudisteväljaanded üle maailma, leiavad mõned neist, nagu Huffington Post ja Opposing Views, et see lugu võib olla ka “valeuudis”, kuna sellega kaasas käivat fotot oli kasutatud mujalgi.

Rocket News 24 väitis näiteks, et see on lihtsalt Taiwani firma plastilise operatsiooni reklaam. Reklaam sisaldavat muu hulgas rida “Ainus asi, mille pärast peate pärast plastilist operatsiooni muretsema, on selgitustöö on lastele”, lisas RN 24.

Uus ajastu, uued probleemid?

 

Allikad: snl24.com, Morocco World News, Emirates Woman 

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt