Täna avatakse Tallinnas uus ööklubi nimega 9/11

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. juuli 2016 kell 16:50Logo_ver2Tallinnas Tulika tänaval avatakse täna uus underground ööklubi nimega 9/11. Varasemalt on samades ruumides tegutsenud klubid Ulme ja Asum, aga kui viimane oma uksed paar kuud tagasi sulges, otsustas kamp sõpru, et kesklinna piiril tegutsenud ööklubi peab jätkama ja nõnda taassündiski legendaarne peokoht, mis sai uueks nimeks 9/11.

 

Programmijuht Tarmo Kulli sõnul on Tallinnas kindlasti ruumi underground ööklubile, kus saab alati kuulata techno-ja housemuusikat ehk 4/4 tantsurütme: “9/11 reedene programm saab olema technomuusika päralt, aga laupäevane mahatulemine pigem house-muusika saatel. Oleme viimased kaks nädalat pingsalt tegelenud klubiruumide uuenduskuuriga ja usume, et 9/11 on hea peokoht, kuhu võib julgelt tuua ka külalisi ja sõpru välismaalt. Tänu oma industriaalsele asukohale saab klubis 9/11 üritusi korraldada nii sees kui väljas ning värskelt varustatud võimas 12kw Martin Audio helisüsteem peaks rahuldama ka suurimaid tantsulõvisid ja melomaane.” Tarmo Kulli sõnul on klubil plaanis regulaarselt tuua Eestisse rahvusvahelisi DJ-sid või artiste ja kindlasti pakkuda võimalust ka teistele promootoritele klubiruumides oma pidusid korraldada.

Tänasel avapeol käib möll nii sees kui väljas, peaesinejaks on DJ Cosmonaut Moskvast, keda soojendab kodumaine techno superstaar Merimell ja teised tehnovõlurid laserite ning tuleshow saatel. Laupäevasel aftekal on peaesinejaks Tais resideeruv DJ ja muusik Joe Kaonashi, kes toob pidulisteni legendaarsed Tai džunglites ja randades peetavate reivide helid ning atmosfääri.

Klubi nime 9/11 saab seostada erinevate teemadega – olgu siis selleks hädaabi telefoninumber või 15-aastat tagasi USA-s toimunud muinasjutt, mis endiselt tuure kogub ja ehk peagi ka peavoolumeediasse jõuab. 9/11 vandenõuteooriatest rääkiva eestikeelse “Ulmefilmi” koostaja Hando Tõnumaa mängib samuti sel nädalavahetusel klubis muusikat, kuulda saab teda laupäeval koos DJ-de Kaonashi ja Finitoga.

Ööklubi 9/11 asub aadressil Tulika 9/11.

 

Lisainfo: Klubi 9/11 Facebookis

Reedene avapidu

Homne aftekas

Pilt: Klubi 9/11

 

Toimetas Mariann Joonas Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt