VIDEO: Esimesel lameda Maa reivil esineb maailmakuulus Hollandi DJ Roger Martinez!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. aprill 2017 kell 13:49flatLameda Maa reiv “Flat Horizon” toimub täna ehk Suurel Reedel, 14. aprillil Tallinna ööklubis 9/11. “Tegemist on erakorralise sündmusega, sest meile teadaolevalt pole kusagil maailmas sellist reivi varem toimunud,” seisab klubi pressiteates, kus sedastatakse, et klubi pakub võimalus kogeda täiesti lamedat horisonti mõnusa klubimuusika ja valgusshow saatel. Peole pääseb ainult võtmega! Võti = ülihea tuju :). Tegu on ühtlasi ka Telegrami Konverents 2017 ametliku afterpartyga.

 

Reivi peaesinejaks on Roger Martinez, hinnatud DJ ja produtsent Hollandist, kes muide on ka maalikunstnik. Spetsiaalselt selleks ööks ehitatakse klubisse lebola, kust saab jälgida trippivaid NASA videoid ja animatsioone. Kunstilise poole eest vastutavad kohalikud lamemaalased ning muidu toredad inimesed. Lisaks Roger Martinezile hoolitsevad muusikalise rännaku eest kodumaised tegijad: Solid Steel (R2 “Progressioon“), Type-O (9/11, Hüpnootikum) ja Hando Tõnumaa (9/11, Technoir).

Vaata ka videot:

 

Roger Martinezi maalid: rogermartinez.carbonmade.com

Roger Martinezi muusika: soundcloud.com/rogermartinez

Lisainfot peo kohta leiad SIIT. 

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt