10 miljoni Facebooki jälgijaga David “Avocado” Wolfe: “Maa on lame!”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. veebruar 2017 kell 19:50avocadoLameda Maa teema on vallutamas maailma – üha enam tuleb välja avaliku elu tegelasi, kes teatavad, et ka nende hinnangul on Maa lame. Möödunud aastal teatas tuntud Briti ekstreemsportlane ja veganaktivist Tim Shieff “London Realile” antud intervjuus, et lame Maa on kõige fundamentaalsem ja olulisem teema, mida inimesed peaksid uurima. Novembris 2016 teatas Aafrika poliitik ja Ubuntu liikumise rajaja Michael Tellinger oma Facebooki kontol, et peale mitmekuist uurimist ei ole tema võimeline tuvastama Maa väidetavat kumerust ega ühtegi teaduslikku tõestust, et Maa oleks pöörlev pall, mis liiguks läbi kosmose: „Kõik, mida ma pidasin enda jaoks pühaks ja vankumatuks tõeks, on raputanud mind hingepõhjani ja kaotanud igasuguse usaldusväärsuse. On selgem kui kunagi varem, et kõik, mis meile on räägitud, on vale ning kõige olulisemad õpetused on jäetud haridussüsteemi kanda, mille eesmärgiks on luua tuleviku tööjõudu ja hoida rahamonstrumit elus ning mitte õpetada meid mõtlema ja anda meile tõelised oskused. Lame Maa on ilmselt suurim vale neist kõigist”.

 

Nüüd on ka USA-st pärit toitumisguru ja aktivist David “Avocado” Wolfe (46) teatanud, et Maa on lame. Wolfe’i jälgib Facebookis ca 10 miljonit inimest ning lameda Maa teema on mees sisse pookinud ka oma toitumisloengutesse. Alljärgnev on kokkuvõte Wolfe’i vestlustest populaarses Youtube’i saates “Globebusters” ja katkend tema loengust:

Ma alustasin oma karjääri toitumisvaldkonnas, mis on minu lemmik teema. Kui toitumist ja sellega seonduvat piisavalt kaua uurida, siis mõistad, et meile on valetatud ja valetatakse kogu aeg. Meile määritakse pähe toitu, mis ei ole tervislik; toitu, mis sisaldab kemikaale; liha-ja piimatoodetesse lisatakse hormoone. Samasugune pettus nagu käib teadusmaailmas, käib ka toitumismaailmas. Minu isiklik ärkamine saigi alguse toitumisõpetusest. Ideaalis võiksid kõik inimesed oma toitu ise kasvatada või osta mahedalt kasvatatud toitu ja n-ö kodukaupmehi toetada. Sa võiksid näha oma silmaga, kust pärineb toit, mida sa sööd. Sest kui oletame, et Sinu ärkamine sai alguse Maa kuju pettusest, siis ütlen kohe ära, et järgmise asjana soovitan sul uurida toitu, mida sa suust sisse topid. Toitumine on üks olulisemaid valdkondi, mille kaudu saatanalik maailma eliit rahvast kontrollib ja manipuleerib. Et oma tunnetust, teadvust ja teadlikkust hästi kontrollida, pead sa sööma puhast ja kvaliteetset toitu. Sellepärast süsteem meie toit mürgitabki ja surub meie toidu sisse neid kemikaale ja Monsanto GMO vilju. Ma julgen öelda, et sotsiopaatidest maailma eliit on kurjategijad ja tegemist on kõige ehedama organiseeritud kuritegevusega. Kui ma räägin inimestele lamedast Maast, siis paljud küsivad, et kuidas see saab olla võimalik ja kui ma vastan, et see on organiseeritud kuritegevus, siis on seda koheselt lihtsam mõista.

Siin on käimas hea ja kurja vaheline mäng. Enamus meist on head aga kurjus varjab ennast suletud uste taga, kes fanaatiliselt otsib võimalust aina enam võimu haarata ja tsentraliseerida. Tegelikult on üpris lihtne ära tunda kurjade plaanidega inimesi, sest just nemad üritavad vägisi saada tsentraliseeritud jõupositsioonidele – valitsusjuhid, naftafirmade juhid, Monsanto juhid, kirikupead jne – nendel positsioonidel leiame ülikurjasid tegelasi, sest sotsiopaadid vajavad kontrolli ja jõudu.

See, mis teadusmaailmas toimub, on kõige ehedam pettus. See on materialistlik ja mehhaaniline pettus ja loomulikult tegeleb teadusmaailm pettusega, sest teaduses ei saa mitte kunagi olla miski 100%, on ainult võimalused. Teadus on organiseeritud kuritegevuse ohver ja siit tulebki termin teadusism. Me peame teadusesse tagasi tooma teadusliku meetodi ehk kriitilise kontrolli. Mis mulle lameda Maa juures meeldib on see, et see toob meid tagasi reaalsusesse ja selgesse mõistusesse mitte esoteerilisse võltsingusse ja illusiooni või müüti või matemaagilisse lollusesse.
maxresdefault

Lame Maa toob esile mõned fundamentaalsed küsimused meie reaalsuse osas. Näiteks minule jõudis see kohale nii ja ma usun, et ka sina saad sellest lihtsast näitest aru: Vaatlused, mida me saame ise läbi viia 40 000 km ümbermõõduga maakeral. Mina elan Hawaiil ja ilusa ilma korral näen ma Oahu saart, mis on 70 miili (112 km) kaugusel, see on 1 kraad maakera kumerusest. Selle vahemaa peale on ametliku palli mudeli järgi Maa kumerust üle 900 meetri ja ma peaksin nägema Oahu saare mägede ülemist tippu aga ma näen tervet saart. See aga pole võimalik sellise mudeliga nagu meile räägitakse, siin käiski minul klikk ära. Optiliselt vaadates on Maa lame.

Ja vesi tõestab samuti optilist lamedust. Meile räägitakse, et laevad kaovad ära Maa kumeruse taha aga kui vaadata seda sama kumeruse taha ära kadunud laeva teleskoobiga, siis tuleb see laev tagasi nähtavale. Laevad ei kao kumeruse ära taha vaid nad saavad ühel hetkel üheks horisondiga, nõnda toimib perspektiiv. Ja kui sa endiselt usud, et laevad kaovad kumeruse taha ära, siis mine uuesti mere äärde ja vaata vasakult paremale – sa näed täiesti sirget merejoont mitmekümne kilomeetri ulatuses! Selle vahemaa peale peaks olema üle 100 meetri kumerust aga seda pole.Üks põhjus, kuidas see see palli mudel meile pähe määriti on ka selles, et me oleme äärmiselt jultunud oma silmanägemise osas. See idee, et me oleme väidetavalt võimelised nägema tähtesid kvadriljonite kilomeetrite kauguselt, on täiesti naeruväärne. Sorry, aga ma ei usu sellist jama!

Kõik katsed tõestavad, et mitte Maa ei liigu vaid taevas meie kohal liigub. Öeldakse, et Foucault’ pendel väidetavalt tõestab Maa liikumist aga päikesevarjutuse ajal hakkab see pendel segast panema ja liikuma teises suunas, kas te tahate mulle öelda, et Maa hakkas liikuma teises suunas? Sellist jama aetakse meile pähe, aga ma peame hakkama lahti monteerima pähetaotud dogmasid ja tegema ise vaatlusi ning katseid. Kui ma käisin Islandil, siis nägin enda hotellist lennuvälja, mis asus 50km kaugusel, mis pidanuks olema üle 100 meetri Maa kumeruse taga peidus. Te ei saa seda mulle ära seletada 40 000 km ümbermõõduga palli mudeliga.

Kui sa sellesse teemasse süvened, siis hakkad kohe mõtlema, et oota, aga mida teeb NASA? USA maksumaksjad maksavad NASA-le iga päev 50 miljonit dollarit ja mida me selle raha eest saame? Paar üksikut pilti Maast ja kui sa neid pilte uurima hakkad, siis märkad, et need on arvutiga tehtud, sest tuleb välja, et Maast ei olegi võimalik niivõrd kaugele minna, et teha päris fotot. Uurige ise seda teemat ja ärge uskuge mind! NASA on tegutsenud üle 60 aasta, meil peaks olema tuhandeid fotosid Maast aga neid pole. Keerake oma Hubble’i teleskoop Maa suunas ja tehke üks korralik foto.

Ja kuidas on videoga? Nad ütlevad, et me olema pöörleva palli peal aga kui vaadata NASA avaldatud videoid Maast, siis me näeme, et pilved ei vaheta omavahel asukohta, kas te tahate mulle öelda, et selle väidetava palli peal, kus me oleme, et siin ilmastikuolud ei muutu üldse?

Kui sa hakkad uurima, et kes kogu seda jama meile korraldab, siis sealt leiad sa selle jäneseuru üles.

Sa pead ise tegema katseid ja vaatama, kas need on kooskõlas selle süsteemiga, mida nad meile esitlevad. Kui sa näed, et see pole kooskõlas, siis kas viga on sinus või neis? Nad panevad sul juba esimeses klassis gloobuse nina alla ja ütlevad, et sina elad seal peal.

Päikese, Kuu ja tähtede liikumine lameda Maa kohal tõestavad, et me ei ole mitte pöörleva palli peal vaid mingisuguses intelligentse disaineri poolt loodud süsteemis.

Veel üks näide – ükskõik, kui kõrgele tõusta, siis me näeme, et horisont tõuseb kaasa vaatleja silmade kõrgusele. See pole aga võimalik, kui me oleme väidetavalt 40 000km ümbermõõduga palli kohal. Optiliselt ei ole võimalik mitte kusagilt tuvastada Maa kumerust.

Samad laiuskraadid põhjapoolkeral ja lõunapoolkeral on täiesti erinevad. Päike liigub lõunas kiiremini kui põhjas, sellepärast pole lõuna “poolkeral” sellist videviku aega nagu meie kogeme põhja “poolkeral” – seda ei saa mitte kuidagi välja vabandada sümmeetrilise palliga. See näitab, et Päike liigub, mitte meie. Põhjas lõppeb roheline loodus ära u 74 laiuskraadil, lõunas aga 56 laiuskraadil. Kui võrrelda Islandi floorat ja faunat, mis asub 62-66 laiuskraadil, sama laiuskraadiga Antarktika poolsaarel, siis seal pole mingit seost.

Minu jaoks on heliotsentriline maailmamudel õudusunenägu ja täielik jama. Süsteem ei soovi, et sa sellistel teemadel mõtiskleksid vaid eelistab, et sa oleksid võimetu oma peaga mõtlema. See ongi põhjus, miks pallimudel on suudetud inimestele pähe määrida. Maa kumerust saab näha ainult GoPro kaameraga filmitud fisheye läätsega või NASA arvutiga tehtud videotest. Ma saan aru, et olemas on Star Trek ja Star Wars, aga see ei tähenda, et see oleks päris. Need on mängufilmid mitte reaalsus.

Miks ei arvesta piloodid maandumisel Maa pöörlemisega vaid tuulesuunaga?  Kui lennuväli on lõuna-põhja suunaga aga maakera samal ajal pöörleb ida-lääne suunas, siis kuidas sa seal maanduda saad?

Ma rääkisin ühe sõjaväepiloodiga Dubais ja küsisin, et kuule, miks lennuki güroskoop ei fikseeri ära seda, et Maa on kumer? Ta naeratas ja vastas: sellepärast, et Maa on lame. Teda koolitati reaktiivlennukiga lendama 1 meetri kõrgusel merepinnast ja tema hoiab sihti güroskoobi abiga, mis näitab maapinnaga paralleelset kurssi. Need on nii suured kiirused, et väikseima eksimuse korral põrutaksid sa koheselt vastu maad või kõrgele õhku ära. Kui Maa oleks pall, siis lennukid lendaksid kogu aeg ära avakosmosesse. Optiliselt on Maa lame ja lennukid saavad lennata ka lameda Maa kohal – minu jaoks on see selge tõestusmaterjal, et Maa on lame. Need on lihtsad vaatlused ja järeldused, mida igaüks saab ise teha.

 

Allikad: Globebusters, D A Wolfe´i intervjuu, lingid artikli sees

Fotod: erakogu, montaaž

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt