Ajatu video: vabadus pärast pikka pimedat talve

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2016 kell 14:30lehmad

Kuna tegu on ühe meie lemmikvideoga ja kevad on lõpuks saabunud, avaldame uuesti 14. veebruaril 2014 avaldatud nupukese.

Sarnaselt, nagu meie rõõmustame reede õhtuti töönädala lõppemise või kevadel päevade pikenemise üle, rõõmustavad ka loomad. Allolevas klipis on näha, kuidas pererahva poolt armastatud lehmad pärast pimedas laudas veedetud talve esimest korda karjamaale lastakse ja nad selle peale lausa rõõmust hüppavad.

 

Video jutustab südamliku loo Saksamaa farmerist, kes sai võimaluse piima “tootmise” lõpetanud lehmadele nende töö eest vastutasuks elu kinkida (tapamajja viimise asemel) ja asutas mõttekaaslaste toel lehmade varjupaiga.

 

Vaata ka teist osa:

 

Allikad: Youtube, Kuhrettung Rhein-Berg

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt