Mida te tõmblete – see on ju täiesti kama, kas need valimised võltsiti või mitte!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. märts 2023 kell 16:20Foto: erakogu

Olen taaskord üllatunud, nähes oma kaasmaalasi tõmblemas ja vaevamas pead selle üle, kas valimised võltsiti või mitte. Isiklikult oleksin rõõmus, kui tuleks välja, et tegemist oli valimispettusega, aga kui ma peaksin panustama, siis panustaksin valimispettuse vastu. Lubage, ma selgitan.

 

Viimase kolme aasta jooksul korraldatud koroonapettus, inimsusevastased kuriteod ning sellest omakorda tingitud inflatsioon ja miljarditesse ulatuv majanduskahju peaks igale aju omavale inimesele ütlema, et selline süsteem ei tohiks korduda mitte kunagi enam.

Aga kui riigis toimuvad valimised, kus osalevad need samad poliitikud ja samad erakonnad-parteid, kes kogu selle sigaduse korraldasid, siis miks peaks üldse kellelegi minema korda see, kas valimised võltsiti või mitte?

Kogu see nonsenss, mis hetkel maailmas toimub, saab eksisteerida senikaua, kuni inimesed seda mängu kaasa mängivad. See tähendab senikaua, kuni käiakse valimas nende samade koroonaterroristide vahel, samal ajal jaurates, kas aset leidis valimispettus.

 

Praegu oleme sellises olukorras, kus mitte ükski erakond-partei ei juhi tähelepanu järgnevatele teemadele:

  1. Mitte mingit pandeemiat pole mitte kunagi olnud ja kogu see koroona-värk oli täielik pettus.
  2. Tuleks alustada avalik ja ülemaailmne ekspertuurimus koroonapettuse korraldajate ja kogu tagala osas.
  3. Möödunud aastal Balil toimunud G20 kohtumisel võeti vastu vaktsiinipasside kava (loe: kogu koroonapettus käib kulisside taga edasi).
  4. WHO on vastu võtmas pandeemialepingut, mis võtab riikidelt igasuguse iseseisvuse.
  5. Ülemaailmselt on loodamas igale kodanikule digi-ID-d, mis sisuliselt tähendab kontrollühiskonna loomist (loe: sotsiaalkrediidi süsteem).
  6. Keskpangad on kohe välja tulemas programmeeritava digirahaga (CBDC, central banks digital currency, NB! mitte segi ajada krüptorahadega), mida saab vastavalt kodaniku käitumisele välja lülitada.
  7. Viirust polegi tegelikult olemas ning kogu viroloogia on täielik pseudoteadus – kusjuures viirusepettuse paljastamisega saaks enamiku eelpool mainitud agendasid purustada.
  8. EL plaanib juba käesoleval aastal rakendada digiteenuse seadust, et tsenseerida veebiplatvorme, mis avaldavad infot, mis neile ei meeldi (loe: täieliku tsensuuri rakendamine).
  9. Ukraina proksisõda, mida juhitakse püramiidi tipust, kus kontrollitakse üheaegselt nii Venemaad kui ka USA-d (loe: sõjad on kokkumäng). Senikaua kuni me ei räägi elevandist elutoas nagu näiteks 9/11 terrorirünnakute pettus, senikaua pole isegi lootust, et Nursipalu säästetakse.
  10. USA, Venemaa, Hiina, India, EL, Jaapan võltsivad üheskoos rahvusvahelise kosmosejaama videoid – see on kõige lihtsam ja ilmselgem tõestus, et rahvusvaheline geopoliitika on farss.

Siia nimekirja võib julgelt lisada veel mitmeid põlevaid teemasid, aga ma ei viitsi artiklit liiga pikaks ajada.

Kuna mitte ükski erakond nendele teemadele tähelepanu ei juhi, siis mis tähtsust sel on, kas aset leidis valimispettus või mitte?

Ma tean, et mitmed EKRE fännid ja ka liikmed on siin artiklis välja toodud infoga kursis, aga EKRE juht Martin Helme tunnistas hiljutises Telegrami podcast’is, et kuigi need on kõik väga olulised teemad, siis tema ei hakka nendest avalikult rääkima, sest niimoodi valimisi ei võideta. Ta andis mõista, et ta räägib vaid nii palju, kui tema valijad kuulda tahavad. Lisaks ütles ta et EKRE-s ei ole piisavalt palju tegijaid mehi, et sellise sõnumiga kuhugile jõuda.

Seega, me olemegi olukorras, kus ma võiksin küsida suuremalt ringilt: miks üldse peaks valimisi võltsima, kui kõige kriitilisematest teemadest mitte ükski erakond avalikult ei räägi?

Ma siiralt tahaksin, et valimispettus leidis aset, sest see vihjaks sellele, et domineeriv jõud kardab opositsiooni. Aga isiklikult ma ei näe, et opositsioon oleks kuigi tugev. Ma tean, et EKRE-l on palju fänne, aga viimase kuu aja jooksul kohtusin ma lambist erinevate inimestega, kes andsid mõista, et nad teevad ükskõik mida selleks, et EKRE ei pääseks võimule. Seega olin tunnistajaks, et ka Reformierakonnal on palju pooldajaid.

Oluline on mõista, et senikaua, kuni valimised toimuvad mingisuguste reklaamide ja propagandasõnumite kuvamisega, senikaua pole meil lootustki mingisugusele muutusele.

Isiklikult tahaksin ma veel väga teada, miks oli Elvis Brauer EKRE nimekirjas nii kaugel ja mitte esiviisikus?

Lõpetuseks soovin veel kord tähelepanu juhtida minu ettepanekule, milline võiks välja näha n-ö uus tuleviku valitsemise-juhtimise süsteem. See on kuulikindel süsteem, kus n-ö pumba juurde pääsevad ainult kõige teravamad-julgemad-paremad pead, mitte need, kes tegid viimase kuu aja jooksul kõige parema reklaamikampaania.

PS! Ekre lehelt saab veel tänagi (15.03.2023) soetada maske ja desovahendit!

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt