Opositsioonivaakum: Reformierakonnal pole mitte mingit sõnumit – ainult orav!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. oktoober 2020 kell 20:20Foto: reform.ee

Alates kevadisest koroonakriisist puudub Eesti valitsusel opositsioon ning isegi lollile tehti puust ja punaselt selgeks, et kõik erakonnad esindavad ühesugust maailmavaadet. Kui märtsi algul teatasid EKRE mehed Helmed, et koroona puhul on tegemist tavalise nohu ja köhaga, siis kuu lõpuks olid paadunud konservatiivid muutnud oma suunda ning võtsid hoiaku, et tegemist on ohtliku pandeemiaga.

 

Kuigi reaalsuses mitte kusagil mingit pandeemiat polnud, siis selle propagandaga läksid kaasa kõik erakonnad. Tegelikkuses pole enam midagi kuulda n-ö opositsiooniparteidest, kõik vaikivad, mis sest, et elutoas seisab elevant – mitte mingit pandeemiat pole. Seda pole Eestis, seda pole Soomes, mujal Euroopas, USAs, Hiinas jne. Käimas on ainult PCR-testi pandeemia, millega saab tuvastada inimese geneetilise materjali RNA-d, aga mitte koroonaviirust.

See on laboripandeemia, mis leiab aset ainult poliitikute teadvuses, farmaatsiatööstuses ja massimeedias. Pole nakatunud inimesi, pole haigeid, pole laibahunnikuid, lihtsalt passiivsed testid ja juhtumid.

Kas kõik erakonnad on ära ostetud ja ülevõetud, nad on kas mingit laadi needuse all või on tegemist lihtsalt robotitega (NPC teooria), see jäägu iga ühe enda otsustada. Kuid on fakt, et eestlaste põhiõigusi, (sõna)vabadust ja elukvaliteeti piiratakse hetkel rohkem, kui kogu taasiseseisvuse ajal kokku seda tehtud on. Nagu sõja ajal elaksime ning ainukeseks opositsiooniks täna on alternatiivmeedia, keda valitsuse pressikonverentsile ei lubata.

Kas sa oled märganud, et käesoleval aastal reformikad või sotsid mõne olulise tegevuse või sõnumiga oleks silma paistnud?

Tuleval aastal toimuvad Eestis taaskord valimised, aga millega peaksid erakonnad ennast reklaamima, kui nad kõik esindavad täpselt ühesugust maailmavaadet (loe: määrivad rahvale pähe koroonapettust)?

Kunagine juhtivpartei Reformierakond on välja tulnud tabavalt sõjaaegse propagandaplakatiga, kus üks rõõmus ja muretu inimene näitab näpuga ja ütleb “Jah, sinus on oravat!”.

Maailm on lukku pandud, majandus on kokku kukkumise äärel, inimõigusi piiratakse kõikjal ning “opositsiooni” ainus sõnum on: “Jah, sinus on oravat?”.

Kas see on mingi nali?

Nad võiksid sama hästi panna sõnumiks “Teeme maailma paremaks”, “Et päike paistaks iga päev”, “Elutuba on soe”, “Pangakontol on palju raha” jne. Võta üks ja viska teist – need on täiesti sisutühjad sõnumid, mida suudavad enamus 5-aastasedki välja mõelda.

Miks ei räägi opositsioon mitte midagi koroonapettusest?

Kas Reformierakonna valijate meelest on see okei? Näiteks EKRE valijate meelest on väga okei, et nende armastatud erakond neile koroonapettuse pähe määris, majanduse kokku lasi kukkuda, riigi lukku pani jne.

Kuna ma ei näe, et ei Reformi või EKRE valijaid huvitaks ajaloo suurim poliitiline pettus, siis tekib küsimus, et miks need kaks parteid omavahel ei liitu? Nende ainus erinevus seisneb nende nimes ja logo disainis/värvilahenduses.

 

 

Tulles tagasi selle orava-reklaami juurde, siis me näeme, et tegemist on klassikalise propagandakontseptsiooniga, mida on kasutatud sõja ajal nii punaste kui ka siniste värbamiseks. Kas Reformierakond otsib oma ridadesse kommuniste või USA armeed? On sellel üldse vahet? Nii nagu Venemaa, määrib ka USA oma rahvale koroonapettust pähe. Täpselt samamoodi nagu seda teevad EKRE ja Reformierakond, Keskerakond, IRL, sotsid jne.

Kuidas rahvas sellest aru ei saa, jääb endiselt üheks suurimaks müsteeriumiks..

“Inimestel on palju lihtsam uskuda valet, mida nad on varem sada korda kuulnud, kui tõde, mis on nende jaoks täiesti uus.” – Alfred Polgar

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt