18. septembril toimub neljas ülemaailmne meeleavaldus vabaduse ja inimõiguste eest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. september 2021 kell 15:59Foto: Facebook

Sel aastal kogunevad inimesed üle maailma juba neljandat korda, et ühel päeval n-ö õlg õla kõrval seista vabaduse ja inimõiguste eest. World Wide Demonstration toimub 18. septembril, Eesti “epitsentriks” on seekord Tartu, kus kogunetakse kell 14 raekoja platsile. Spin-off üritus toimub kell 14 ka Tallinnas, Vabaduse väljakul.

 

Word Wide Demonstration (World Wide Rally) toimus ka käesoleva aasta 20. märtsil15. mail ja 24. juulil.  Ülemaailmse aktsiooni World Wide Demonstration lehel seisab, et meeleavaldused on rahumeelsed ja apoliitilised. Sel korral on osalejaid oodata üle 40 riigist ja üle 150 linnast.

Ülemaailmsel meeleavaldusel seistakse viie tähtsa vabaduse eest:

  • sõnavabadus;
  • liikumisvabadus;
  • valikuvabadus;
  • kogunemisvabadus;
  • tervisevabadus.

 

WWD Eesti ametlikul lehel seisab järgmine info:

💥💣💥World Wide Demonstration vol.4 SEEKORD TARTUS💥💣💥ÜLEMAAILMNE MEELEAVALDUS VABADUSE EEST! – EI SUNDVAK8SINEERIMISELE! Kutsu sõbrad ka – https://fb.me/e/1clR1GG4o
Täpselt nii nagu fašismi ja kommunismi ajal pandi toime INIMSUSEVASTASEID KURITEGUSID, tehakse seda ka praegu – otse meie silme all! Valitsuse tasandil tembeldatakse need, kes ei soovi myrgisysti rahvavaenlasteks ja poliitik Vilja Toomast nõuab vakt8ineerimata kodanikele lausa karistust. Teine poliitik ütles aga avalikult välja, et soovib kehtestada sundvak8ineerimise!
KUI LOLLIKS MEID ÕIGE PEETAKSE? Isegi lapsed saavad aru, et C0vid19 vak8iinidega on midagi väga valesti. Nad näevad kuidas üks naabrionu on jalust halvatud, teine poolpime ja kolmas juba maha maetud. Kuulsusedki surevad sel aastal kuidagi kahtlaselt hulgi ja ,,ootamatult,,. Eestis on on tänavu võrreldes viimase 10 aasta keskmisega 21% rohkem surmasid! Maailmas on pärast kovidivakt8iini hinnanguliselt surnud juba üle 3 miljoni inimese!
Vaks8iinitootja Billi poolt rahastatud WHO käepikendused, eesotsas Tanel Kiige, Irja Lutsari, Kaja Kallase, Jüri Ratase ja ülejäänud tiimiga, ostavad rahva raha eest aga mürgisyste aina juurde. MIKS hääletas võimul oleva valitsus möödunud teisipäeval sundvak8ineerimise kriminaliseerimise vastu? Sellest saab välja lugeda vaid üht – EESTI
VALITSUS PLAANIB SUNDVAKT8INEERIMISE KEHTESTADA SEADUSEGA!
Sundvak8ineerimise seadus võeti Uus Kaledoonias, Prantsusmaale kuuluvas saarestikus, vastu 3. septembril. Kõigi elanike ja saartele tulijate jaoks on C0vid vak8iin kohustuslik! Samuti on C0vid vak8iiin osaliselt või täielikult kohustuslik juba Inglismaal, Ameerikas, Ungaris, Maltal, Turkmenistanis, Saudi-Araabias ja paljudes teistes riikides!
KURJATEGIJAD, kes survestavad oma rahvast end katsejärgus, tundmatute ja ohtlike ainetega süstima, on nüüd jõudnud ka lasteni! Paraku õiguskantsler Ülle Madise, kes peaks meie lapsi kaitsma väljastas hoopis dokumendi, mille järgi 12-aastane laps võib mürgisüsti üle ise otsustada! Eriti alatu taktikana kasutavad haiglad ja ametnikud laste mõjutamiseks auhinnamänge, kuigi ravimireklaamis on see seadusega keelatud. Lapsi ei kaitse sellise manipuleerimise eest ka lastekaitse kuna tegevust orkestreeritakse valitsuse tasandil.
MIKS SEDA KÕIKE TEHAKSE? Valepandeemial on kaks olulist eesmärki. Vähendada vak8iinidega rahvastiku arvu, röövida rahvalt viimanegi vara ja kehtestada uus maailmakord. Selleks, et ellujäänuid oleks lihtsam kontrolli all hoida, plaanitakse meilt röövida ka põhiõigused. Sama stsenaariumi järgi toimub võimu kaaperdamise katse superrikka eliidi poolt praegu üle kogu maailma.
Nagu näiteks Austraalias, kus peaminister on olnud eriti tubli käsutäitja ning muutnud oma riigi sisuliselt vanglasaareks. Inimesed tohivad seal õues viibida vaid ühe tunni päevas. Kõne terviseametist kohustab neid aga küsimusi esitamata, koheselt asju pakkima ja minema koroonavanglasse oma aega ära istuma. Hiljuti ilmnes, et karantiinivanglast ei pruugi nad enam välja pääsedagi.
KUI INIMESTELE ANDA KÄTTE ÜLELIIGNE VÕIM, siis kipuvad nad seda peaaegu alati kuritarvitama. Kujutle, kui lihtne on tekkima olukord, kus mõnele ametnikule või tähtsale ninale ei meeldi Sinu nägu või maailmavaade või meeldib talle hoopis midagi, mis Sulle kuulub? Järgneb see, et Sinu koviditest on karantiinivanglas aina positiivne ning Sa jäädki sinna luku taha kuniks oled kaotanud töö, kodu ja pere, sest vanglas istumise eest pead maksma omast taskust!
Näiteks Inglismaal oli kahenädalase karantiinihotelli eest täiskasvanu tasu ligi 1500 eurot. Lastele on soodsamad tariifid. Kui raha kohe ei ole, maksad võlagraafiku alusel. Ja nii saabki kodaniku ,,seaduslikult,, väga lihtsalt ja kiirelt täielikku hävingusse tõugata.
KAS ME LASEME END HÄVITADA? Liiga paljud inimesed on stressi all juba praegu murdunud ja teinud enesetapu. On neid, kes plaanivad enesetappu koos pereliikmetega. Pered on kaotanud vak8iini tõttu toitjad ja paljud on jäänud töövõimetuks. Mitte keegi ei vastuta ega maksa hüvitisi. Arstid kasseerivad aga iga tehtud vak8iini eest eritasu. Olukord on kohutav ja peab muutuma. Nii enam jätkuda ei saa.
ME NÕUAME vak8ineerimise, vak8iinipassi rakendamise ja vak8ineerimata inimeste häbistamise kohest lõpetamist! Me nõuame kõigi vak8ineerimisele survestajate vastusele võtmist ja kohtu alla andmist. Me nõuame valitsuselt rahva ja riigi reetmise lõpetamist ning kõigist sellesisulistest lepingutest taganemist. Valitsus peab muutma kurssi ja hakkama oma rahva eest seisma või tagasi astuma!
ÜRITUSE LINK – https://fb.me/e/1clR1GG4o
🕵️‍♀️COVID ON AJALOO SUURIM PETTUS & GENOTSIID!💉🏴‍☠️
MEID ON PETETUD – EESTI RAHVAS, ÄRGAKE!🇪🇪
👉LIITU mõttekaaslastega meie tsensuurivabas Telegrami äpi kogukonnas: https://t.me/estoniaworldwide

 

Vaata lisaks: Facebook, World Wide Demonstration

Foto: Facebook

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt